Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

a) Upiecz zimowe pierniczki.
**b) Wykonaj w śniegu duży* napis "#mirkowyzwanie".**
c) Przejrzyj zeszłoroczne ubrania zimowe- te, których już nie potrzebujesz oddaj dla biednych

Zestaw już poruszany wcześniej w sumie. Na zimowe pierniczki to w ogóle auty nie ma, a i za bardzo nie miały ich kto zjeść. Ubrania? Dla mnie temat na za kilka tygodni. Obecnie wyzwaniem było znaleźć śnieg i zrobić napis! W ten weekend nie miałem w ogóle czasu, ale wyzwanie mnie zmotywowało na nocną eskapadę późną niedzielą (mam nadzieję, że łamiąc zasady nie wystraszyłem żadnego zwierzaka).

*duży może nie tak jak by mógł, no ale nie miałem pomysłu na szczyt z wieżą i śniegiem w obecnych warunkach... Śnieg dopiero od 1200m n. p. m.
booolooo - #mirkowyzwanie

a) Upiecz zimowe pierniczki.
**b) Wykonaj w śniegu duży...

źródło: comment_XUExImpv9XZpqWIYyVtCX1vNPwqYy7Ps.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@booolooo: zeszło roczne ubrania zimowe ? Ktoś co roku ubrania zmienia czy jak ? Ja ciągle mam kurtki w których chodziłem i 15 lat temu i ciągle ich używam. W zależności od okoliczności. Ale nie pamiętam abym wywalał jakieś ubrania inne niż bielizna czy koszulki czy spodnie. A niektóre ciągle mam bo dobrze np się w nich śpi. Chociaż wywalanie polega na tym że służą jako szmaty do garażu np.
  • Odpowiedz