Wpis z mikrobloga

sikasz na siedząco?


@LeslieDancer: Znaczy z rana w sumie nie wiadomo co może wyjść, więc siadam. A do tego jeszcze można rozdzielić kupala na dwa rodzaje, szybkie i wolne, jak sikasz i walisz szybkiego to w sumie telefon jest zbędny, jednak jak jest wolny i trzeba wyduszać to jak nie ma telefonu to etykiety pozostają... Gorzej jak już wszystkie przeczytane.

Osobiście na takie awarie mam zawsze jakąś książkę w kiblu.
  • Odpowiedz
Znaczy z rana w sumie nie wiadomo co może wyjść, więc siadam.

@TomdeX: A jak źle przewidzisz i nie usiądziesz to się posrasz tak?

https://www.wykop.pl/link/5044859/jak-technika-wykonywania-jedynki-wplywa-na-zanieczyszczenie-lazienki/

@grap32: Test szczania do kibla z korytarza, rzetelnie. Dużo się zdrowie rodziny poprawiło od kiedy siadasz przy siku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wymówki beciaków co im różowe kazały siadać, bo oni nie potrafią naszczać, żeby wszystkiego dookoła nie zapryskać.
  • Odpowiedz
@radziuxd: Ta, dorabiaj już ideologię jakim to jesteś samcem alfa bo stoisz przy szczaniu XD Sam leję na siedząco bo nie muszę kibla potem sprzątać, nie muszę się bawić w celowanie itd. Jestem leniwy i sobie siadam i leję na luzie mając w dupie zdanie innych. W nocy najlepiej bo światła nawet włączać nie muszę żeby się odlać. Jak ktoś sam się ogarnia a nie mamusia mu sprząta do zaraz doceni
  • Odpowiedz
W nocy najlepiej bo światła nawet włączać nie muszę żeby się odlać

@drzuo: Nie wstaje w nocy, nie jestem kobietą w ciąży. xD Mamusia dawno mi nie sprząta tylko żona i jakoś nie narzeka, że leje na boki, więc może szczać na stojąco też trzeba umieć, żeby nie #!$%@?ć wszystkiego dookoła ¯\_(ツ)_/¯ albo masz trefny kształt muszli, jeszcze powiedz, że Ci po nogach pryska na stojąco to już będziesz miał odpowiedź.
  • Odpowiedz
@grap32: hahaha, dlatego mam w kiblu gazetownik - niebieski ma teraz problem z ladowaniem, a nie chce nowego telefonu, bo spadł mu 5 razy i dalej dziala xD to wyciaga muratory i inne projekty domów i sobie ogląda
  • Odpowiedz
@grap32: Na siedząco szczają tylko ci z wypadającym odbytem albo rozprutym dupskiem po stosunku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Do czyszczenia łazienki są domestosy i podobne chemikalia
  • Odpowiedz
  • 1
@radziuxd ale jesteś alpha, drapieżniki, arcydzieło ewolucji, gratz. Jednak nie uważam, że alfa musi przed samym sobą manifestowac swojej pozycji szczajac na stojąco, co wiecej uwazam, że prawdziwy alfa ma głęboko w dupie takie stereotypy stworzone po to by jakis beciak zaszczywajac całą deskę, mogl poczuć się alfa, ale jeżeli daje Ci to satysfakcję i pozwala czasem w zaciszu toalety poczuć się męsko, nie mam nic przeciwko, nie mój kibel :)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Oho kolejny brudas alphamale, który leczy swoje kompleksy zaszczywając wszystko wokól kibla, chyba , że po kazdym szczaniu myjesz wszstko co masz wokół kibla w tym szczotkę, którą później ktoś używa po twoim laniu?

Na siedząco szczają tylko ci z wypadającym odbytem albo rozprutym dupskiem po stosunku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:


Ja #!$%@? jak można być takim dzbanem xD
  • Odpowiedz