Wpis z mikrobloga

3151460 - 10000 = 3141460

Krótki post lizania się po jajkach. Żeby nie było że nie ostrzegałem.

Ogólnie nie odejmuję metrów tutaj od dłuższego czasu bo zamiast skupić się na dobrym treningu skupiałem sie na pustych przebiegach żeby być wyżej w jakiejś śmiesznej tabelce xd
Teraz nie mam nawet wyrzutów jak w godzinę zrobię 1200-1500m :V

W każdym (bądź ( ͡° ͜ʖ ͡°)) razie - chciałem pochwalić się że udało mi się przesunąć swoją granicę nieco dalej. Cel na ten weekend to było 10km w jednej sesji. Przerwy musiałem robić chociażby na toaletę i odbicie się kartą jeszcze raz, a jak padały mi ręce to zostawiałem je z przodu i cisnąłem delfinem 100-200m dla odpoczynku.

Ogólnie nie było tragedii, udało się zacząć spokojnie i jakoś do 8-8.5km utrzymać to spokojne tempo. Bez zapowietrzania i przemęczania. Najgorsze były męki psychiczne (basen 25m...) po 8km i walka o przetrwanie po 9km bo wysiadły mi barki.

Kończąc - jeszcze 2 lata temu nie potrafiłem pływać nic a nic.
Oczekiwałem jakiegoś samozadowolenia po tym rozpływaniu albo dumy, ale... nic z tych rzeczy. Skończyłem. Ok, spoko. Udało się. Lecimy dalej i trochę samochłosty bo czas netto okropne 4.5h. Już myślę o 12km i 15km.

Dla atencji wrzucam jeszcze kradzione foto z konkursu Stravy na 2019.

Plusować nie trzeba, ale zawsze to jakaś motywacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#plywajzwykopem #plywanie #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_Jl5Zcx8w2kOFzwpkpXMVZdbpik8V0QYY.jpg
  • 12
3151460 - 10000 = 3141460

@Wyrewolwerowanyrewolwer Prawdopodobnie poprzednicy zrobili błąd, masz okazje go poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #plywajzwykopem i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/plywajzwykopem/wszystkie/
Screen: http://nnro.net.pl/wszystkiewpisy.png

Podpowiedź (teoretycznie zawiera poprawione błędy poprzedników):
3158460 - 10000 = 3148460
! Poprzedni wpis należący do Tomsonpij zaczyna się tak:
! 3155460 - 4000 = 3151460
@Stormweaver: Jak tylko Bałtyk zaczyna być zdatny do pływania to od razu się ładuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nowe mieszkanie będę miał kilka minut spacerkiem od jeziora, to pewnie będę tam sobie pływał w poprzek.

Btw. ludzie od Garmin Iron Triathlon organizują w tym roku zawody openwater na 950, 1900 i 3800m. 3 terminy są dostępne ( ͡° ͜ʖ ͡°)