Wpis z mikrobloga

Takie pytanko. Mieszkam w Niderlandach i jestem takim wpół-zaawansowanym psychonautą, ale jeszcze nigdy nie jadłem dwóch porcji Vallhali na raz. Jest to bezpieczne? Czy są tu osoby, które robiły sobie takie potężne tripy?
#narkotykizawszespoko
  • 12
@wicherq: Czyli ograniczyć się do półtorej? W sumie High Hawaiian jadłem ponad miesiąc temu, one mają 22 gramy i nie było jakoś nie wiadomo jak orbitalnie, taki dość normalny trip raczej.
@Dorogon Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to pomijając ryzyko bad tripa, czy odpalenie jakiejś choroby psychicznej (raczej już by odpaliła gdybyś miał predyspozycje) to jedyne o czym słyszałem to hddp oraz badania Polaków, wskazujące, że psylocyna uszkadza serce. Osobiście mam trochę obawy związane z tym ostatnim i czekam na większą liczbę badań. Mimo tego żrę dalej...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wicherq: Bo? Bo wolę się upewnić, czy coś mi nie zaszkodzi? Trufle jem od dwóch lat, ale to nie znaczy, że mam do nich podchodzić bez rozwagi. Jedna porcja trufli już od dłuższego czasu nie wywołuje u mnie żadnych negatywnych odczuć, w pełni kontroluję co mi się w głowie dzieje, chociaż jeszcze rok temu zdarzały się bad tripy. Dwie porcje niekoniecznie muszą być dwukrotnie silniejsze - efekt może się potęgować przy