Wpis z mikrobloga

@PanZiomal: miałam to samo :) po studiach, kiedy w końcu mogłam czytać co chciałam, jakoś nie mogłam się skupić nad papierową książką, rozpraszało mnie wszystko, łatwy i przyjemny kryminałek męczyłam po kilka miesięcy. Jak kupiłam Kindle'a, tak łykałam książka po książce i mania czytania wróciła :)
@PanZiomal: Wszelkie poradniki, gdzie często zakreślam jakieś fragmenty, wygodniej mi się czyta na papierze. Łatwiej mi do danego fragmentu gdy mam fizyczna zakładkę. Ale na tyle na ile mogę, staram się kupować wersję elektroniczne by nie zagracać pokoju ;)
@PanZiomal: Też tak mam. "Papierowych" czytałam może ze dwie w miesiącu. Z czytnikiem mam znacznie łatwiejszy dostęp do każdej książki, która mnie interesuje. Teraz czytam powyżej 5 w miesiącu.
@PanZiomal: i jak ogarniasz książki na tego kindle? Jest coś w stylu książkowego netflixa, czy kupujesz książki każda po 30 ziko, czy jak to wyglada. Bo się tez zastanawiam nad kupnem, ale nigdy nie miałem takiego czytnika i właśnie martwię się dostępnością książek. Możesz odpisać na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zlpnc: jest poczytaj o Legimi na kindla, właśnie taki Netflix z książkami. Chociaż podobno na kindlaczu działa różnie.
Ja ogólnie poluje na promocje, używałem kodów zniżkowych na woblink, których jest tyle że nie sposób użyć i ludzie się dzielą.