Wpis z mikrobloga

Jestem zadziwiony ilu jest tu jamochłonów zadowolonych z #zakazhandlu. Wodę pij z kranu, na jedzenie #!$%@? po stacje. Partia dużo wam płaci za robienie propagandy w necie? Wszyscy wiemy że komunizm to taki ustrój który bohatersko rozwiązuje stworzone przez siebie problemy. Dobrze byście się odnaleźli podczas okupacji niemieckiej ""żali się że są łapanki na ulicy debil, wystarczy nie wychodzić z domu, a jak nie masz jedzenia to upoluj gołębia na strychu, ja tak robię i żyję"

#bekazpodludzi
  • 176
  • Odpowiedz
  • 2
@Kosmiczny_pies_Kazak jak taki ogarnięty człowiek, który rozwija się po 6 dni w tygodniu na etacie i jeszcze swojej działalności nie potrafi ogarnąć się nie zakupów to nie wróżę przyszłości
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: Aaa zapomniałem, a nie mogę już edytować.
Od kiedy "prawo" do robienia zakupów w niedziele jest "podstawową wolnością obywatelską"? Słabo cenisz swoją wolność skoro tracisz ją, bo ktoś Ci zabrania robić zakupy(nie wszędzie) w jeden dzień w tygodniu.
  • Odpowiedz
chcesz to sobie pracuj jak wół cała dobe


@zly_wuj: i o to chodzi. chce i pracuje, a tobie nic do tego.
Zmiany wprowadzone przez PiS powodują, że jak ktoś CHCE sobie zrobić duże zakupy w niedziele, to nie może.
Jak ktoś pracował w niedziele i dalej CHCE pracować w niedzielę, to też nie może.
  • Odpowiedz
Powyższe wpisy mogę tylko podsumować jednym wielkim XD. Trzeci raz mam pisać, że mój wtręt o pracy w godzinach 5-23 był kpiną z was, pisdzielników sugerujących że tak właśnie pracuje? I tak, bije ze mnie frustracja, że nie mogę normalnie dzisiaj zrobić zakupów. Dla kogoś o niewolniczej mentalności jest to pewnie nie do pojęcia, że można być #!$%@? jak państwo czegoś bez sensu zabrania utrudniając człowiekowi życie.
  • Odpowiedz
@Willy666: A pracowników gastronomii nie żałujesz? Kilka razy mi tu radzono żebym zamówił żarcie z restauracji. Wielka hipokryzja, wytknięta już tutaj przeze mnie, ale oczywiście żadnej odpowiedzi się nie doczekałem. Z wami nie da się sensownie rozmawiać.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: xd nie popieram zakazu handlu w niedzielę ale też nie jestem przeciwnikiem. Natomiast to co ty robisz jest śmieszne. Typ który #!$%@? cały tydzień od poniedziałku do soboty do 22 jak niewolnik śmie innym mówić że robią coś źle
  • Odpowiedz
Kolejny co podczas okupacji łapałby gołębie na strychu i pomstował na partyzantów, że przecież on jakoś żyje, wie o łapankach i na ulice nie wychodzi.


@Kosmiczny_pies_Kazak: nic niemadrego w niewychodzeniu na ulicę kiedy strzelają nie ma. Nikt nie mówi o nie podejmowaniu jakiejkolwiek akcji przeciwko sytuacji.

#!$%@? pon-sb 8-22 i mówisz, że to ja robię coś nie tak XD
  • Odpowiedz
@greenbong: Raz jeszcze powtarzam, skoro robię na siebie to czemu jak niewolnik? Tak trudno jest to zrozumieć? I nie do 22, do 24 przecież. Kolejna kwestia, gdzie powiedziałem że ktoś coś robi źle? Władza robi źle. A ci co ją popierają to są jak ruscy którzy w piosence Maleńczuka zostali sługami za szlugi.

@przewodnik: A moja znajoma jest studentką dorabiającą w weekendy i narzeka bo teraz nie może
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak smiesza mnie takie typy vo nie potrafia w zyciu nic zrobic wkolo siebie xd. Mogles wczoraj zrobic zakupy jak normalny czlowiek. A, pracowales? Od 5 do 22? Nie. Po prostu nie chcialo ci sie a dzis placzesc. XD
  • Odpowiedz
@przewodnik: Niektórzy mają ambicje studiować dziennie, bo jednak w trakcie takich studiów człowiek więcej się nauczy. Poziom jest dużo wyższy. Nie bez powodu ambitniejsi ludzie wędrują z zaocznych na dzienne, a nie odwrotnie. Nie mówiąc już o tym, ile kosztują lepsze studia zaoczne. Myślisz, że każdego na nie stać? Tragedia, ogarnij co piszesz bo to sensu nie ma.
  • Odpowiedz