Wpis z mikrobloga

Jestem zadziwiony ilu jest tu jamochłonów zadowolonych z #zakazhandlu. Wodę pij z kranu, na jedzenie #!$%@? po stacje. Partia dużo wam płaci za robienie propagandy w necie? Wszyscy wiemy że komunizm to taki ustrój który bohatersko rozwiązuje stworzone przez siebie problemy. Dobrze byście się odnaleźli podczas okupacji niemieckiej ""żali się że są łapanki na ulicy debil, wystarczy nie wychodzić z domu, a jak nie masz jedzenia to upoluj gołębia na strychu, ja tak robię i żyję"

#bekazpodludzi
  • 176
  • Odpowiedz
cały tydzień pracowałem do wieczora i wczoraj wykończony po pracy mimowolnie na chwilę kimnąłem się o 18, wstałem o 22:10 i pozamiatane


@Kosmiczny_pies_Kazak: i pewnie nie rozumiesz jak można mieć taką mentalność niewolnika aby popierać to ograniczenie handlu w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Albo nie czekaj, lepiej co tydzień wypisuj na wykopie jak cię boli zakaz handlu


@mlotan: Nie wypisuje tego co tydzień tylko pierwszy raz.

nie umiesz sobie inaczej poradzić to tak musisz rzucić.


Radzę sobie bardzo dobrze dopóki władza nie miesza się w moje życie zakazami.
  • Odpowiedz
i pewnie nie rozumiesz jak można mieć taką mentalność niewolnika aby popierać to ograniczenie handlu w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pwone: 5 razy to piszę, nie #!$%@? fizycznie u jakiegoś janusza na jednym etacie 20 godzin dobowo. Robię kilka rzeczy i jest to wyłącznie mój wybór, że je robię, bo chce być dobrze wykwalifikowanym specjalistą mającym własną działalność. Tak trudno przeczytać ze zrozumieniem wcześniejsze posty?
  • Odpowiedz
@mlotan: Nie ja zgłosiłem cię do moderacji, nawet nie wiem co tam napisałeś.

Trzeba było nie zasypiać o 18 znając realia i tyle.


Pozwól, że zacytuje sam siebie bo nie chce mi się powtarzać. Dobrze byś się odnalazł podczas okupacji niemieckiej ""żali się że są łapanki na ulicy debil, znając realia wystarczy nie wychodzić z domu, a jak nie masz jedzenia to upoluj gołębia na strychu, ja tak robię i
  • Odpowiedz
  • 2
Największa beka jest wtedy, jak te same pisdoludy śmieją się z pracy powyżej 8h, ale mają również skręt kiszek w momencie gdy przywołuje się do tablicy nauczycieli (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
to powiem jeszcze raz: body chief, better life i wiele innych. Nie trzeba zakupów, nie trzeba gotować. Nie dziękuj.


@mlotan: No ja raz jeszcze zacytuje siebie z początku wątku. Wszyscy wiemy że komunizm to taki ustrój który bohatersko rozwiązuje stworzone przez siebie problemy. Radzisz mi jak rozwiązać problem stworzony przez władze. Ja mam lepsze rozwiązanie, niech nie zakazują handlu w niedziele i pójdę zrobię sobie godnie zakupy jak człowiek. Skończyły
  • Odpowiedz
@papierowy_ludzik: z tym jak człowiek to się nie czepiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo, nie wszyscy mają takę same warunki choć wszyscy mają taki sam start() u mnie się złożyło że firma płaci najwięcej w mym zawodzie, a że jest blisko to tylko plus. Ale od 2008 do 2018 też miałem do pracy tylko 5 min, a zarobki prawie dwukrotnie mniejsze. Firmy
  • Odpowiedz
@mlotan: To nie jest odpowiedź na mój ostatni wpis. Trudno porównywać podatki do idiotycznego mieszania się w codzienne życie ludzi ustanawiając światopoglądowo motywowane zakazy utrudniające życie. Równie dobrze mógłbyś chcieć żyć wiecznie. Bez zakazu handlu jakoś żyliśmy. Bez podatków jak państwo ma funkcjonować? Podatki idą na określone rzeczy, chociażby na wojsko czy szkolnictwo wyższe. A jakie jest ratio legis za zakazem handlu? Raz jeszcze zapytam czy pracowników gastronomii nie żałujesz,
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: nie płacze na ten temat co tydzień i nie szukam atencji kłapiąc ozorem o niewolnikach - w związku z tym, że mamy takie rząd i prawo a nie inne, to nauczyłem się robić zakupy w dniach poniedzialek-sobota i jakoś nie umieram

W każdych wyborach głosuje przeciwko zakazowi handlu a biedne #!$%@? co tydzień o tym, jaki ktoś jest zmęczony praca 12h/6dni w tygodniu zlewam cieplym moczem - bo jak
  • Odpowiedz