Wpis z mikrobloga

Jak przychodzą do mnie klienci na przedłużenie umowy lub zawarcie nowej to zauważam pewną smutną prawidłowość.

Jeśli to rodzina z nastoletnią córką, 75% z nich ma zbity ekran i/lub #!$%@? telefon całkowicie. Sporo z nich to iPhone’y podczas gdy rodzice ewidentnie nie śmierdzą groszem. I taka młoda Julka nie chce innego telefonu, ma być IPhone i tyle.

Jak bardzo trzeba #!$%@?ć wychowanie i dać sobie wejść na głowę, że te dzieciaki są tak rozpuszczone? Zero szacunku do swoich rodziców i ich pracy. Już nie patrząc nawet czy tych rodziców stać na taki telefon.

Jak mi się wykluje dziecko to dostanie telefon i jak #!$%@? to trudno, z budki niech dzwoni.

#gorzkiezale #dzieci #rodzice #pracbaza #przemyslenia
MyPhilosophy - Jak przychodzą do mnie klienci na przedłużenie umowy lub zawarcie nowe...

źródło: comment_3tGLFKnsCCGkCUvn6AvDd0XIi3uUzuiC.jpg

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Samo kupowanie dzieciom telefonów mnie dziwi.
Nawet rówieśnicy moich rodziców kupują jeszcze dzieciom telefony(dzieci już pełnoletnie).
Ja sam na wszystko musiałem odkładać ()
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: coś w tym jest, handluje trochę telefonami i często spotykam jakieś 14-15 łatki, które zbierały ponad rok na iPhone za 2k, mimo że całkowicie wystarczył by im inny telefon za 800-1000 zł, albo historie, że ktoś je oszukał bo chciały kupić iPhone w cenach 3x niższych niż wartość rynkowa
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys: mam s9 i używam samsungowego alcantra cover, upadł mi nie wiem ile razy w tym raz zaliczając 2 metrowy lot kiedy kumpel wytrącił mi go z ręki i jakoś żyje :D powiem więcej, parę lat temu miałem s3, który też podobno był super delikatny i od razu sie tłukł, upadł mi jakieś 100 razy przez czas uzytkowania i też, po za poobijanymi rogami, nic mu nie było ¯\_(ツ)_/¯ swoją drogą
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: ja to już sam nie wiem, czy szybki w iphonach są tak słabe, czy po prostu użytkownicy iphonów upośledzeni, mi w moich Huawei'u czy starszym Samsungu nigdy nie zdarzyła się chociażby rysa na ekranie, a telefony spadały mi dość często i to z różnych wysokosci
  • Odpowiedz
@kijanka23 tak bardzo ja, przedostatni telefon skończył żywot wygięty w u przez drzwi od samochodu bo miałam go w bluzie na biodrach zawiązanej. Teraz nawet nie odpakowałam nowego i poprosiłam o najbardziej pancerny case jaki istnieje i szkło.
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy: Ostatnio jak jadłem w markecie zwanym szumnie galeria to przez przypadek usiadłem w jakimś #!$%@? zagłębiu gowniarstwa. Taki Galeriowy zagajnik miejsce spotkań gdzie jest ciepło i jest dostęp do gniazdek żeby moc sobie ładować telefon. Popatrzyłem na nich i krew mnie zalała. Ich wzorce widać te najgorsze z mas mediów. Pomyślałem ze gdybym sam miał dziecko to bym do takiego czegoś nie dopuścił. A potem naszła mnie refleksja ze wtedy
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: masz farta.
miałem telefon który kilka razy wyleciał mi na parkingu i zaliczył upadek na beton (jak wysiadam z samochodu to zabieram kluczyki, portfel, telefon, klucze do mieszkania, niedopita wodę mineralną... i czasem rąk mi brakuje ) Najbardziej spektakularny był upadek na klatce schodowej w bloku gdzie przeleciał przez całe półpietro kilkakrotnie odbijajac się od schodów.
i nic!
a stłukł się spadając z 80 cm z biurka na wykładzinę!

nie
  • Odpowiedz
@MyPhilosophy

Jak mi się wykluje dziecko to dostanie telefon i jak #!$%@? to trudno, z budki niech dzwoni.


Samo się wykluje xD jeżeli ktoś świadomie produkuje dziecko to ma obowiązek zapewnić mu szczęście, choćby sam miał jeść gruz.
  • Odpowiedz
Bo modne jest noszenie telefonu w tylnej kieszeni obcisłych spodni, potem jedno schylenie, kucniecie itp i ekran pęknięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HienaCmentarna87: Bo w damskich spodniach nie włożysz nawet iPhone 6 do przedniej kieszeni, nie mówiąc już o większych smartfonach
  • Odpowiedz
@ChrystusChytrys no też tak uważam patrząc na to ile razy leciał, ile czasu był w rękach dziecka, ile razy był moczony w wannie xD ogólne dużo przeżył mój telefonik i wkurza mnie jedynie wielkość ekranu bo na początku było okej bo był większy niż mój poprzednik a teraz marzy mi się ponad 6 cali
  • Odpowiedz