Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie, taka dziwna sytuacja. Pewien gówniak oszwabił mnie na 35zł przy transakcji waluty wirtualnej w grze, ogłoszenie znalazłem na grupie na fb. Co śmieszniejsze robił to z prywatnego konta (ze wszystkimi danymi), w momencie jak dostał kasę, zablokował mnie na fb. Za chwile, okazało się, że przekręcił inną osobę. Napisałem do tej osoby, która również została w ten sam sposób oszukana, dziewczyna ma iść z tym na policje. Warto kręcić małysza o taką sumę? w zasadzie policja miała by dowody jak i wszystko na tacy.
PS wiem, że dałem dupy ostro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#metin2 #gry #zalesie #pytanie
  • 10
@Dante27: Tym bardziej, że ogłaszał to publicznie na grupie, gdyby nie szybka reakcja administracji tej grupy i post dziewczyny to mógłby więcej osób naciąć.
Dziewczyna, którą również oszukał na taką kwotę, rozmawiała nawet z jego rodzicami, którzy woleli kryć synka. Tragedia.
@Asmo: gówniak nie podumał, moze uslyszal ze "do 500zł to nie kradzież" i pomyslal ze biznes zrobi, jak mowie, nastepnym razem buchnie cos ze sklepu bo to tez "nie kradziez", przy okazji robiac moze komus krzywde.

Co do rodzicow, witki opadajo, moj by dostal solidny #!$%@? i jeszcze kazalbym oddac drugie tyle z kieszonkowego z przeprosinami za kłopot w ramach nauczki, no ale w dzisiejszym swiecie to ja jestem tym zlym
@Dante27: Dokładnie, ja też sobie noie wyobrażam. Gdybym ja był w takim młodocianym wieku i moja mama dostala by info, ze oszukalem kogos to spalila by sie ze wztydu a ja bym musial kase oddawac i przepraszac.
Też tego nie rozumiem. Będą mieli 2 zgłoszenia, ode mnie i od tej dziewczyny więc mam nadzieje, że zareagują.