Wpis z mikrobloga

  • 3
@grzes1290 mokry sen Marksistów.
Już pominę to, że 500+ jest, demograficznie, o 15 lat spóźnione(#!$%@?śmy ponad 3 miliony ludzi w wieku produkcyjnym z kraju)

Ale najbardziej o komunistów mi żal.
K.Marks, widząc jak żyje dzisiejszy robotnik, spuściłby się w galoty. I to tak z 2 razy z rzędu.
Ale kto nie czyta ten nie wie.
  • Odpowiedz
@szpoq: Martwię się o to jaka przyszłość czeka nasz kraj. Demografii nie da się oszukać. Jak słusznie zauważyłeś mnóstwo ludzi wyjechało z kraju. Strach płodzić dzieci.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego dla Ciebie ;)
  • Odpowiedz
@grzes1290: Komuna wogole nie działała... ona tylko była a wszystko gniło wokół. Komunizm i socjalizm to dwie różne rzeczy. Dla mnie obie nie do przyjęcia ale różne. Tak samo jak faszyzm i nazizm to dwie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 0
@grzes1290 mnie martwią przywileje emerytalne, które kosztują nas 3x tyle co 500+(jak nie więcej, bo 95% ludzi którzy dostają 500+ płaci i tak więcej podatków). I jeszcze się dokłada do emerytur i próbuje próbuje przepchnąć kolejne grupy zawodowe.

Tam jest moim zdaniem większy problem...ale nikt nie będzie o tym mówił w mediach których główną widownią są właśnie emeryci.
  • Odpowiedz
iS zszedł niżej i dba o to, żeby nieroby miały dobrze


@grzes1290: Nieroby ? Rozdają 500+ bez żadnego kryterium dochodowego. Biedak z MOPS-u tyle nie dostanie.
  • Odpowiedz