Wpis z mikrobloga

używam #tinder dla sportu i może podbudowania ego, raczej tylko paruje a nie pisze, ale do tej pory raczej miałem spotkania wielokrotne z #rozowepaski z którymi wywiązała się ciekawa gadka.
od #niebieskiepaski wymaga się rozpoczęcia rozmowy od obalenia jedynki trygonometrycznej bo inaczej zostaniesz zlany, a różowe jak na pic poniżej ¯_(ツ)_/¯
kkkkk - używam #tinder dla sportu i może podbudowania ego, raczej tylko paruje a nie ...

źródło: comment_eRwHkQjUZxPpY3WPXZ96NhZMqRRSUE3O.jpg

Pobierz
  • 17
@kkkkk: Nie wiem co gorsze, "hej" na początek rozmowy od dziewczyny czy creepy teksty chłopaków, którzy nie powinni korzystać z innych aplikacji społecznościowych poza wykopem.

Dzisiaj dostałam wiadomość "Hej, widzę że lubisz góry, papież polak też lubiał". Zwróciłam mu tylko uwagę, że pisze się "lubił" i "Polak" wielką literą, na co odpowiedział, że specjalnie napisał od małej, po czym ja usunęłam parę. Zrobiłam screena, ale już go usunęłam, bo #!$%@?ło mi
@youknowthisxd: Generalnie nie poprawiam nowo poznanych osób, mam na tyle rigczu że potrafię się powstrzymać, ale poprawiłam go bo i tak miałam zamiar zaraz usunąć parę. Po co ten tekst o 'papieżu polaku'? Moim zdaniem żarty z papieża to największe bezbeki w internecie, beka z człowieka bo zmarł? W następnej wiadomości napisał mi jeszcze, że "specjalnie z małej bo polaczki za granicą najgorsze". Z tak rozpoczętej rozmowy nic poważnego nie wyniknie.
@youknowthisxd: @Still22lvlCrock: Ok, macie trochę racji, nie zamierzam się za bardzo sprzeczać, jestem w mniejszości, więc i tak was nie przegadam. Nie mam kija w dupie, lubię sobie pośmieszkować, po prostu uważam, że pewne teksty nie powinny wychodzić poza wykop, ale to jest moje zdanie. Osobiście nie spotykam się na ulicy / w pracy z żartami typu "hehe papież, 2137".
Oczywiście sytuacja ze screena OP-a to druga skrajność, której też nie popieram. W ogóle znalezienie w tej aplikacji ciekawej, pasującej do nas samych osoby, to jak szukanie igły w stogu siana.