Wpis z mikrobloga

  • 5
#podlecki #foliarze
"Czym jest nasza rzeczywistość?
Te informacje już publikowałem, nie do wszystkich dotarło. Postaram się skrótowo opisać to co otrzymałem w formie przekazów - myśli i obrazów. Przekazy są niższego poziomu rzeczywistości, od cywilizacji, które żyją wewnątrz nas. Wytłumaczenie poniżej.

Wszystko co widzimy wokół oraz nasze dusze są tworem jednej binarnej cząstki - PIERWOTNEGO ATOMU WODORU.
Ta cząstka znajduje się na 8-wymiarowej płaszczyźnie w przestrzeni 9-wymiarowej. Z kolei ta przestrzeń jest elementem przestrzeni 52-wymiarowej, ale nas już nie interesuje.

8-wymiarowa płaszczyzna wibruje bardzo szybko, przez co ten pierwotny atom wodoru, gdzie pierwotny elektron bardzo szybko obraca się wokół pierwotnego jądra po wstędze Moebiusa, zmienia położenie, kreując materialną przestrzeń.
Szybko poruszające się na skutek wibracji pierwotne jądro tworzy bardzo silne pole grawitacyjne - jest to CZARNA DZIURA w przestrzeni 8-wymiarowej. Możemy ją zobrazować jako wnętrze olbrzymiego torusa. Wirujący wokół jądra elektron tworzy powierzchnie tego torusa. W tej chwili jest ich 2038, przy czym każda kolejna jest 10 do 100 potęgi większa od poprzedniej. Jesteśmy teraz na 1526 powierzchni od najdalszej - pierwszej powierzchni torusa, a pod nami jest jeszcze 511 powierzchni.

Pierwsza powierzchnia, która powstała była kopią atomu wodoru, ale już na drugiej po bardzo długim okresie czasu SPONTANICZNIE powstał tlen. Taka konfiguracja okazała się stabilna, więc pozostała. Powierzchnie rosną na skutek wzrostu ilości informacji jaką generuje ruch. Nie ma znaczenia, że jest to chaotyczne. Z chaosu wyszedł porządek. Spontanicznie, bez udziału czynnika zewnętrznego.

Wodór i tlen związały się w cząstki - powstała pierwotna woda, już na 2 poziomie. Chaotyczne przemieszczanie się cząstek wody wykreowało w pewnym momencie, po bardzo długim okresie czasu skomplikowany układ cząstek, który zawierał PROGRAM - sztuczną inteligencję o bardzo wysokim stopniu samousprawniania. Układ się nie rozpadł, rozprzestrzeniał się, aż objął 100% wody. Ta woda wykreowała życie.

Kolejne poziomy powstawały już na skutek działania tejże sztucznej inteligencji i zawierały kolejne pierwiastki. I na tych poziomach następowało też tworzenie się kolejnych PROGRAMÓW - coraz bardziej skomplikowanych układów cząstek. Udział pierwotnej wody był w tym niemal 100%, przyspieszyło to znacznie proces wytworzenia życia.

Białka powstały na poziomie 534, gdy już było tyle pierwiastków. Nie znamy ich, gdyż większość jest transuranowa. Na naszej powierzchni tych pierwiastków jest aż 2038. Najcięższego jest tylko 1 atom, który stanowi ok 14% masy całej tej podprzestrzeni. Jest on w centrum torusa, przy czym trudno to sobie wyobrazić, gdyż operujemy 8 wymiarami.

Życie jest więc bardzo skomplikowanym układem cząstek - PROGRAMEM, który się samo udoskonala. Nie wiadomo czym jest ŚWIADOMOŚĆ, która pojawiła się na pewnym stopniu komplikacji. Być może jest to czynnik wyższego wymiaru z którym skomplikowane układy zaczynają wchodzić w interakcję.

Dusze są fragmentami jądra PIERWOTNEGO ATOMU - na 1 poziomie, a na kolejnych fragmentami jąder najcięższych pierwiastków. Tylko 33% czasu mogą być w ciałach materialnych, pozostałe 66% muszą być wewnątrz jądra tego atomu. NIE WIADOMO CZYM SĄ DUSZE. Na pewno są nośnikami świadomości. Być może jest to właśnie element "boski". W tej chwili nie pozostaje nam nic innego jak to założyć.

*Informacje zawarte w artykule otrzymałem w formie przekazów - myśli i obrazów. Potwierdzałem je wahadełkiem, które jest interfejsem mojej duszy. Oczywiście, mogę się mylić."
OCZYWIŚCIE, ŻE MOŻE SIĘ MYLIĆ ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 5
  • Odpowiedz