Wpis z mikrobloga

@Aryo: Oglądałem wczoraj fragmenty tego programu Sołowowa. Z przyjemnością patrzy się na to jak ogromny ból dupy to wywołało XD.

Nie jestem fanem Schetyny, ale ta wypowiedź sprzed 5 lat była mistrzowska! Do tej pory pamiętają mu ją XD
  • Odpowiedz
@CapitalismConvict: Miejmy nadzieję, że się Zeleński nie przestraszy. Zależy mi też, żeby temat wznowienia ekshumacji na Wołyniu i upamiętnienia był kontynuowany. Rosjan ten temat też denerwuje, bo oznaczałoby to ocieplanie stosunków polsko-ukraińskich
  • Odpowiedz
@Aryo: Nie wiem, ale nie widziałem reakcji ze strony ukrainskich władz na te zarzuty. Jeżeli faktycznie milcza to być może ta wypowiedz była bardziej gestem w stronę Polski niż jakąś trwałą i mocną linią programową wyrażaną na najwyższym szczeblu.
  • Odpowiedz
@Aryo: Oby się nie przestraszył. Jeden krok w tym kierunku wykonał. Teraz może trochę kluczyć i próbować udobruchać Moskwę. Pażywom, uwidim.

Nie sądzisz, że Ruscy popełniają duży błąd, ekhm... strategiczny? W sensie, tłumaczą opinii publicznej jak nieskalany był w czasie wojny ZSRR, a Polacy i nacjonalistyczna część Ukraińców uwikłani w nazizm, ale przy okazji dopuszczają przedstawienie zupełnie innego spojrzenia na 2WŚ, czy tam Wielką Wojnę Ojczyźnianą. Z pewnością u części (może
  • Odpowiedz
@CapitalismConvict: mieszkam w Rosji (nigdy nie ogląda krajowe tv), cóż, próbowałem zobaczyć polski widok na te wydarzenia tu na Wykopie i to była totalna katastrofa: 1) gwałtowcy gawłczyli gwałtyjąmych 2) Katyń Katyń Katyń - Słupsk nie nie zapomina, Słupsk nie wyboczy 3) Reparacji?? na serio??
Byłoby lepiej, gdybym tego nie widział.
Wszyscy macie szczęście, że tacy ludzie jak ja są bardzo nie wiele (kto czyta Wykop w Rosji)
Jeśli by wszyscy
  • Odpowiedz
@Xing77: zmieniliby neutralną lub raczej lekko pozytywną opinię o was.
myślą, że jesteś Europejczykami.
ale czasami jest to psychologia małego narodu, który składa się z wieśniaków.
więc pamiętajcie czasami, że macie 40, a nie 4 miliony.
  • Odpowiedz
@Xing77: Nie chcesz zrozumieć, co ci mówię, nie jest ważne, co ktoś o was myśli, ale kim naprawdę jesteście. Tak przy okazji, to, co myślicie o sobie, nie ma również znaczenia. Tylko nie mówcie tego innym narodom, będą się śmiać.
Proszę napisz wpis ze spójnym nieporozumieniem. Próbujesz coś powiedzieć, ale sądzę, że sam to dla siebie nie przemyślał w całe.
  • Odpowiedz