Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tank_driver: dzięki wielkie:) wiesz, mieszkam w Propriano na stałe, więc mam trochę łatwiej zwiedzać i przy każdej okazji gdzieś się biore:)
@nexpo: Ah OK, stąd zdjęcia o optymalnych porach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem u Ciebie, a raczej tuż obok - w Olmeto. 2 tygodnie na początku września, chyba najlepszy czas bo turystów niewielu, plaże puste, pogoda optymalna. Mieszkam we Francji kontynentalnej, gdybyś chciał zwiedzić Wogezy to pisz. Na Korsykę wrócimy nie raz jak dzieci podrosną, a jeszcze na początek emerytury mam plany na GR20 jeśli wszystko dopisze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tank_driver: o gr20 też myślę, ale bardziej odcinkami, nie na raz cały szlak, póki co byłej na Monte Cinto i kilku innych, najwyższych szczytach:) gdybyś kiedyś był na wyspie, to daj znać, zrobimy #wykopiwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do kontynentu, to we Francji byłem tylko raz, jakoś nie po drodze, ale dzięki:)
@nexpo: Nie ma sprawy. GR20 w całości wymaga niezłej formy, sąsiad ledwo przeszedł w zeszłe lato mimo że przygotowywał się pół roku a i 100km na rowerze po górkach nie sprawia mu problemu. Dlatego chcę to zrobić, niech trzyma mnie to w formie. Zapomniałem jeszcze powiedzieć o ciekawych ruinach i muzeum w Aléria, coś dla naszego @IMPERIUMROMANUM
@tank_driver: GR20 da się przejść z przeciętną kondycją i bez przygotowania. Moja dziewczyna, która przeszła ten szlak razem ze mną mówi, że jeśli ona dała radę to da się ten szlak przejść bez kondycji
@biorgulf: Odmrozili cię czy jak? Miesiąc temu to pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wielkie, możliwe że ci którzy byli w ekipie z sąsiadem to byli wymiatacze, każdy podobno przygotowywał się dobrych kilka miesięcy wcześniej. Spaliście w namiotach? Nie było problemów ze stopami? W jakim miesiącu szliście?
Dawno tutaj nie zaglądałem. Spaliśmy w swoim namiocie, szliśmy w drugiej połowie czerwca, robiliśmy trasę zgodnie z przewodnikiem - 16 dni, delektując się widokami, jedynym problemem był upał - w porywach do 42 stopni w cieniu. Zaczynaliśmy w Calenzanie.