Wpis z mikrobloga

Czy ktoś korzystający z Internet LTE Plus jest w stanie mi wyjaśnić co właściwie oznaczają te limity (screen)?
Bo z jednej strony rozumiem, gdy przekroczę 60 GB dostaję lejek 32kbit/s, ale z drugiej coś piszą o braku ograniczenia prędkości gdy jednak wykorzystuję LTE (a nie HSDP+ czy inne WCDMA).
Czyli, że co, gdybym używał tylko LTE to ewentualny limit załączą tylko gdybym przegiął pałę (ich polityka Fair Use), a nie po tych 60 GB? Ale to mi się nie trzyma kupy, bo po co byłyby wówczas wyższe pakiety danych (ten 80 GB).
#plus #lte #internetmobliny
kaktuszostrymi_kolcami - Czy ktoś korzystający z Internet LTE Plus jest w stanie mi w...

źródło: comment_RfEbU8CRN1Zhugo0lfC0ZhOxkfcui0az.jpg

Pobierz
  • 7
@kapuczina_corki_somsiada: oznacza to, że nie zawsze będzie taka sama prędkość. Jeśli w godzinach szczytu więcej ludzi będzie korzystało z tej samej stacji co Ty, to przepustowość zmaleje, co wpłynie na prędkość. Podobnie jak ukształtowanie terenu. Jeśli znajdziesz się w miejscu otoczonym z każdej strony lasem to również może osłabić sygnał. Routeey też są rożne, te starsze nie mają funkcji agregacji pasm LTE, więc będą wolniejsze. Takich czynników wpływających na prędkość jest
@Specjalista_Plus: o nie widziałem, że się tutaj sam Plus odezwał. Już tłumaczę o co mi chodzi w pytaniu. Powiedzmy, że mam te 60 GB limitu i dwudziestego piątego dnia cyklu rozliczeniowego przekraczam te 60 GB pobranych i wysłanych danych.
Co się wówczas dzieje? Spadek prędkości do 4 KB/s do końca bieżącego okresu rozliczeniowego? Czy może jeszcze przez jakiś nieokreślony czas jest wyższy limit (ale tylko przy korzystaniu z pasma LTE), nie