Wpis z mikrobloga

#chiny #wirus   #2019ncov  #chinskieakcje

Aktualny stan sytuacji oraz najnowsze wieści z Chin z dnia 30/01/2020

Zarażonych : 7828 (+1750)
Podejrzanych : 12139 (+2900)
Zgony : 170 (+38)
Wyleczonych : 133 (+18)

Oficjalne informacje:

1. Wydarzyło się najgorsze, mamy pierwszy zarejestrowany przypadek w Indiach. Jak w Wuhan jebło, to w Indiach #!$%@?, biorąc pod uwagę ich stan szpitali i higieny.

2. Załączyłem dodatkową tabelkę z przypadkami w innych krajach, i mapę Chin, proszę zwrócić uwagę na zmianę skali z ostatniego postu.

Trochę ode mnie.

Za parę godzin wylatuje do Tajlandii, #!$%@? na 10 dni, i mam nadzieję że to tego czasu zamkną lotniska i będę mógł z moim chińskim różowym przeczekać na plaży. Dam znać jak to wygląda na lotniskach + wrzucę na YouTube filmik z mojego miasta.

Taka ciekawostka. Kojarzycie to zdjęcie tej laski co je ugotowanego nietoperza? To nie jest zdjęcie z tego roku. Ta kobieta to jakaś celebrytka blogerka koniara co podróżuje i je różne syfy. To zdjęcie zostało zrobione w 2016 roku i nawet nie było w Chinach. Główne podejrzenie wybuchu epidemii są oczywiście nietoperze, ale dopiero po wybuchu to zdjęcie stało się popularne i dużo (wszyscy?) Używają go jako źródło problemu. Oczywiście ta kobieta ma teraz #!$%@? i ja cały chiński internet szkaluje.

Ale oczywiście największy problem będzie jak virus dojdzie do Polski. Miejmy nadzieję że zatrzyma się w Poznaniu i #!$%@? kebca na stacji głównej i się zatruje tak jak ja parę lat temu.
Janusz_Dmowski-Zubr - #chiny #wirus   #2019ncov  #chinskieakcje

Aktualny stan sytu...

źródło: comment_fDyFOPBczHfR0rmlEVIJE2btri5pZUlY.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wloczykij2: na początku lutego są targi budowlane w Poznaniu i będzie kilkanaście firm z Chin. Istnieje obawa, że któryś Chińczyk przywiezie ze sobą dodatkowego pasażera, który się u nas rozgości.