Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
Mirki dzisiaj wbiłem 27 lvl. Postanowiłem więc, że zrobię coś niecodziennego i ciekawego dla każdego mirka.

Zamiast robić rozdajo, robie zbierajo:

Zbieram środki na moje chore #e36, które potrzebuje specjalistycznego drogiego urządzenia zwanego kompresorem, bez którego nie może dobrze oddychać. Bez niego może nie dotrwać zimy!

Wspomóż biedne autko choćby kwotą 5zł a Twoj nick, napis lub obrazek znajdzie się na samochodzie!

Wpłat można dokonywać na paypal:
loboda.maciej@gmail.com

Konto bankowe revolut:
07463068583
https://pay.revolut.com/r/M2lDGXo9Gc

Btc: 1BY4Mbdt2SC53GCysUWuRKzW4mftHUMTTd
Eth: 0x537bf5518C70AbA17F1Bf174c49d3D4fE22E6D2C

Zapraszam do udziału w ratowaniu gruzów motoryzacji!

#uk #bmw #urodziny #chwalesie
sorek - Mirki dzisiaj wbiłem 27 lvl. Postanowiłem więc, że zrobię coś niecodziennego ...

źródło: comment_qD7G8D7qdeqbgahxcdTPFYFNkLFsM5HN.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@sorek: Do zbiorki nic nie mam, kazdy moze zbierac na co chce, ale ostatnio pisales, ze dostales prace jako programista z tagiem #programista10k wiec zastanawiam sie jak przy takiej kasie nie mozna miec pieniedzy na naprawe samochodu? Szczegolnie, ze nie jest to jakis nowy technologicznie samochod jak Tesla na przyklad. Nie pytam zlosliwie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sorek: wywal to na złom to dostaniesz więcej pieniędzy niż tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po co ci auto jak cię na nie nie stać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4jk3l: to nie na naprawe tylko modyfikacje ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Slaveon: dokladnie po co Ci chora curka jak Cię nie stać? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sorek: jak to daily ma być to licz jeszcze wincyj benzyny xD. Ja myślę czy do swojego syfika lekko nie dmuchnąć, ale ciężkie czasy idą w Polszy to się pomyśli jeszcze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz