Wpis z mikrobloga

szanuje wszelkie akcje mające na celu akceptacje swojego ciała - w końcu nikt nie jest idealny i osoba z jakimiś niedoskonałościami nie ma się czego wstydzić(pomijając typowo zaniedbanie i inny syf) i nie ma co ślepo podążać za kreowanymi przez szeroko pojęte media i kulturę ideałami
ale
nic mnie tak nie bawi jak laski 8/10 wzwyż które wręcz muszą się postarać by na zdjęciu pokazać jakąś jedną fałdkę trąbiące o tym, że niedoskonałości należy akceptować i w ogóle. no bardzo proste jest trąbić o akceptacji ciała przy okazji pokazując obiektywnie atrakcyjne ciało, no k---a xD towarzyszą temu oczywiście oklaski od koleżaneczek i brawa za odwagę XD w ten sposób robi się tylko krzywdę osobom z jakimiś urazami, niedoskonałościami, które rzeczywiście nie są akceptowane społecznie a nie są zależne od danych osób. sorry, ale ja tu widzę nabijanie sobie atencji wykorzystując realne problemy innych
#logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mariuszmaniek: trochę tru, trochę nie. w naszej kulturze kładzie się ogromny nacisk na prezentację kobiet, i nawet takie pierdoły są źródłem cierpienia dla niektórych czikit. z drugiej strony też się czasem uśmiechnę pod nosem jak widzę że laska w dupie ma walkę o akceptację ciała, tylko chce poszpanować
  • Odpowiedz