Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrzemekLee: w Melenium umowy najmu maja na 5 lat więc sa takie lokale duchy to norma zwlaszcza z drugiej strony galerii. Jak własciciel planuje ekspansję krajową to bierze pod uwagę ze niektóre lokale będą na granicy opłacalności bo takie sa realia.

Zdarza się też że są puste bo to sie opłaca właścicielom sporo takich lokali w Rzeszowie, wszyscu wiedzą do czego służą.
  • Odpowiedz
@lawaszkiri: Bardzo dobre jakościowo burgerki tylko małe, jeden to tak narobi smaka tylko. Z frytkami juz bardziej sie mozna najeść ale podnieśli cenę frytek z 6 do 7 i sosów z 1 do 2. Poza tym najlepsze dla mnie co tam mają to curry ramen, bardzo polecam tylko z tym ramenem to jak im się zrobi. Czasami zrobią zajebisty a czasami taki średni, właśnie ostatnio im coś nie wyszedł i prawie
  • Odpowiedz
@shuffle7: Byłem dzisiaj, i stwierdziłem że ramen się strasznie pogorszył dzisiaj dostałem michę remenu curry. Wywar był koloru żółto zielonkawego a nie pomarańczowego jak wcześniej, smakowało jakby ktoś wsypał curry do randomowej zupy. Plus jak zawsze dają marynowane jajka to dzisiaj dostałem zwykłe jak w żurku. Nie polecam, więcej nie skorzystam a szkoda bo miejsce było świetne
  • Odpowiedz