Wpis z mikrobloga

@ObslugaRadomskiegoLotniska: @bobikufel: zawodników sportów walki dotyczą trochę inne zasady, oni nie muszą być lubiani. Ba, część zrobiła kariery głównie na prowokowanej niechęci wobec nich. Grafiki z odciętą głową przeciwnika, obrażanie żony i dzieci oponenta, groźba zjedzenia dzieci przeciwnika to ich chleb powszedni. Jak pojadą za grubo po bandzie to dostaną karę w wysokości 0,1% gaży i tyle. Grafika udostępniona przez Kowalczyk może być powodem, dla którego chiński Janusz
  • Odpowiedz
@bobikufel: Oczywiście zgadzam się, chociaż jest jeszcze druga strona medalu.

Niech nie znęcają się nad zwierzętami, niech nie jedzą i katują psów, małp, innych stworzeń. Wtedy nie będzie problemów tego typu a ludzie nie będą się z nich naśmiewać czy nimi gardzić. To piękny kraj i wiem że ma tradycje. Ale w Polsce kiedyś tradycją było palenie kobiet na stosie.

Dla przykładu zdjęcie poniżej.

I żeby była jasność, jak najbardziej
CarlosIrwinEstevez - @bobikufel: Oczywiście zgadzam się, chociaż jest jeszcze druga s...

źródło: comment_cHlC9yNRUWHLzJbPYem8jIjYXksqAxL8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bobikufel: Hodowanie owszem, ale Zobacz na film który wstawiłem. To jest sadyzm i znęcanie się żeby kroić zwierze na żywca, tylko dla frajdy. Zwierze typu pies, małpa, które jednak mają emocje a rozwinięte są jak kilkunasto miesięczne czy nawet kilkuletnie dziecko. Więc dla mnie to jest tak jakby ktoś znęcał się nad małym dzieckiem skoro poziom wiedzy i emocji jest taki sam.

ALE pomijając to - to widać tam doskonale
  • Odpowiedz
@bobikufel: Owszem - dlatego ich też potępiam, dlatego też znacznie częściej zarazisz się syfem z dziczyzna od "Zdzicha co uszczelił dzika" niż gdybyś jadła całe życie tylko kurczaka z nadzorowanej ubojni. Na szczęście nasze ochlej mordy - myśliwi to dużo mniejszy % niż masowa rzeź i brak higieny w Azji.
  • Odpowiedz