Wpis z mikrobloga

Jestem w sumie nowym graczem, mam ok. 1k bitew i powoli ogarniam grę. Chcę kupić jakąś premkę, bo widzę że bez tego nie da się sensownie zarobić. Akurat znajomemu padł bonus na -30% i pytanko - T-34-85M to dobry wybór, fajnie zarabia? Grałem jak miałem go wypożyczonego i w sumie było ok. Warto?
#wot
  • 17
Premke 8 poziom, wiecej zarabia


@tfbeen: jeszcze za wcześnie na ósemkę, szóstka powinna wystarczyć.

T-34-85M to dobry wybór, fajnie zarabia?


@Venito: tak, bardzo dobry. Nie idź jeszcze na ósemki, bo po 1k będziesz bardziej kulą u nogi drużyny niż wartościowym graczem, a na ósemkach czasami cała drużyna musi równo walczyć o zwycięstwo, natomiast na szóstkach T-34-85 jest jednym z najlepszych czołgów do zarabiania.
@Venito nauczysz, jak kupisz takie z 40k bitew to ci straty nie spadną a kilka linii bd miał do grania. Pograj jeszcze na tym ogarnij mapy j mechanike, moze program rekrutacyjny, jakiś bot-klan i wtedy utop 500-700pln na jakieś podstawowe konto.
@Venito: @Popularny_mis: nie opłaca się wywalać na konto 500-700 zł jak kolega chce nauczyć się grać, lepiej pograć sobie na każdym tierze. Tym bardziej, że teraz jak są jakieś eventy, rezerwy i inne dopałki wbicie 10 tieru idzie moment. Tak jak koledzy wcześniej pisali, t34/85m jest jedną z lepszych jak nie najlepszą premką na tym poziomie i póki co nie ma co się pchać w jakieś premki 8 tieru, zobaczysz
@Venito: nie słuchaj zielonki, niczego się nie nauczysz rzucając się od razu na głęboką wodę, jedynie będziesz się #!$%@?ć. Dobrze robisz grając po kolei wszystkim, tylko tak się nauczysz podstaw, których na wyższych tierach nie będziesz się już uczyć, tylko wykorzystywać przez 100% czasu bitwy.