Wpis z mikrobloga

@adultowo: te pierwsze jako tako ale że podróże kształcą, to zawsze z tego miałem bekę przecież jak sobie pojeździsz po świecie to czego się nauczysz, trochę języka/gotowania? architektury? przecież to wiedza skrajnie nieprzydatna
  • Odpowiedz
@adultowo: @KijwMrowisku: Bo to są rzeczy oczywiste, które można tłumaczyć 10-latkowi. Dlatego pisanie tego przez dorosłego mężczyznę w poważnym tonie to rak.
Tak jak moi znajomi z podstawówki zaczęli wrzucać arykuły o polityce światopoglądzie i świecie gdzie jak pamiętam książki i wiedza to były ostatnie rzeczy z jakimi chcieli mieć styczność. odkrywają świat jak 10 latki w wieku 33.
  • Odpowiedz
@adultowo:
Ale jaja, chyba identyczny w 100% tekst słyszałem kiedyś przez przypadek u Kolcza Majka, jak sprawdzałem co słychać u tego cwaniaczka. Ciekawe kto komu go #!$%@? XD
  • Odpowiedz
Imo to niech sie Pan nie zesra. Chyba oczywiste, że przysłowia nie odnoszą sie do wszystkich ludzi i sa w nich skróty myślowe. Ohoho taki jestem doświadczony ekspert psychologii, 25 lat potrzebowałem żeby zrozumieć, że Seba jadący na weekend do Białegostoku nie wyniesie z tego tyle co profesor eksplorujący południowoamerykańskie świątynie. Chyba Pan też sie nie nauczył na błędach i dalej po 25 latach wypisuje gówniane, pseudo-mądre uwagi, #!$%@? warte przemyślenia.
  • Odpowiedz