Wpis z mikrobloga

Mam zamiar zacząć się spotykać z dziewczyną o 9 lat młodszą ode mnie.
Zastanawiam się czy takie znajomości mają sens, zawsze spotykałem się z mniej więcej swoim rocznikiem. Ale teraz trafiło się coś takiego.
Różnica wieku robi robotę w związku czy raczej jest mało ważna?
#kiciochpyta #zwiazki
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dethrock: Im jesteście starsi tym mniejsze znaczenie ma różnica wieku. Chyba że jest nastolatką, to wtedy bym unikał :P
  • Odpowiedz
@Dethrock będzie mówić Ci daddy( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio uważam że jak dziewczyna jest mentalnie dojrzała to raczej nie będzie zwracać uwagi na wiek, jeśli w twoim towarzystwie się dobrze czuje i macie wspólne tematy .

  • Odpowiedz
@MalaMi_20: Mam 29 lat, ona 20.
@goodguy: generalnie spotykamy się "koleżeńsko" od dłuższego czasu. Ale coraz częściej... jakby to ująć... potrzeba bliskości między nami jest coraz większa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DziewczynaChaos: Póki co, "daddy" nie usłyszałem. Ale ostatnio ta sobie myślę, że byłoby to spoko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dziewczyna jest serio dojrzała jak na swój wiek, co mnie dziwi.
  • Odpowiedz
Póki co, "daddy" nie usłyszałem. Ale ostatnio ta sobie myślę, że byłoby to spoko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja że swoim ddlg bardzo lubimy. Ogólnie polecam.
Super że się dogadujecie i ja doceniasz, to dużo daje. Trzymaj kciuki że się uda
  • Odpowiedz
@Dethrock: Spotykam się z 7 lat młodszą, ale jest na tyle ogarnięta, że nie ma żadnego problemu. Poza tym jej imponuje, że ma starszego, a mnie dobrze z młodą ʕʔ

Także ten - nie przejmuj się tym i atakuj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dethrock: myślę , że spokojnie możecie dać rade. Sama mam 20 lat i też mi dużo osób mówi że jestem dojrzała jak na swój wiek. I też mam starszego chłopaka, wprawdzie o 5 lat a nie 9 ale to nie wielka różnica
  • Odpowiedz