Wpis z mikrobloga

@Shatter: Bo jest, ja miałem akurat farta, który kiedyś się skończy. Dla mnie ważniejszy jest tutaj fakt bezcelowości życia na Ziemi. Starania i poświęcenia nie warte świeczki. Ja już nie pamiętam swojego pra dziadka, o dalszych nie wspominając.
  • Odpowiedz
@jabadabadupka:

ktoś się zdecydował na dziecko i chciał brac całkowita odpowiedzialność za maleństwo


Czy ten "decydent" będzie brał całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co przytrafi się jego dziecku w ciągu życia?

i cieszy się, ze w końcu będzie wszystko okej


Właśnie o to chodzi, że nie będzie.

i będzie się prawidłowo rozwijało


Nadal nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@Tymian:

a czy ty sobie zadałeś trudu żeby zobaczyć czemu dziecko miało martwicę jelita?


Bo się urodziło.

Wyszło bardzo późno


Co z tego?

Losowa sprawa, lekarze nie wiedzą dlaczego tak się stało


To jak losowa i nie wiedzą, to trzeba zapobiegać. A skuteczny sposób jest tylko jeden.
  • Odpowiedz
@Chudyy:

Mówić o czymś czego się nie da powstrzymać


Jak to "się nie da powstrzymać"? Chcesz powiedzieć, że nie jesteś w stanie świadomie wstrzymać się od rozmnażania? Że musisz koniecznie się rozmnożyć, bo tak ci każą siły, które tobą kierują? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie wiadomo jak się czyjs los potoczy


Wiadomo jak się skończy - śmiercią.

A co do losowego okresu między narodzinami a śmiercią,
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem:

Takie się urodziło, albo zachorowało w trakcie. Naprawdę myślisz, że można sobie wybrać, czy chcesz mieć dziecko chore, czy zdrowe?

ale może się też zdrowe urodzić


Wiesz, że to loteria, ale mimo wszystko chcesz grać, chcesz rzucać kośćmi za wszelką cenę. Nie dość, że jesteś nałogowym hazardzistą, to jeszcze jesteś skłonny stawiać na szali czyjeś życie.
  • Odpowiedz
@Shatter:

jeśli wolisz żyć niż nie żyć, to znaczy, że tak źle nie jest

to po co #!$%@?ć jakie życie jest brutalne


Widzisz jedynie czubek własnego nosa, prawda?

to się zabij typie xD będziesz szczęśliwy


A mówią, że to antynataliści są chamami... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter:

a co chamskiego jedt w stosowaniu waszych rozwiązań?


To twoje "rozwiązanie". Antynatalizmu w to nie mieszaj.

Wy żyjecie bo no heh w sumie dobrze, ale typowi gówniaka nazwiecie problemem bo żyje


Obiektywnie zawsze źle w przypadku każdego człowieka. Subiektywnie czasem dobrze, ale tylko chwilowo, co nie zmienia faktu, że lepiej byłoby, gdyby nikt nigdy nie istniał, również i ty, i ja, i ktokolwiek inny. A zabicie się nie powoduje nigdy
  • Odpowiedz