Wpis z mikrobloga

Mirki z #programowanie mam pytanie. Uprzedzam, że programować nie umiem, lata temu tylko w AcionScript coś podstawowego do animacji flash, plus jakieś #nieprogramowanie jak html czy css. Myślałem jednak, że teraz takie czasy, że nawet ogarnę jak sobie zobaczę w necie u Hindusów jak to zrobić. Niestety okazało się, że nie jestem aż tak ogarnięty xD

Chodzi o to, że mam w pracy stronkę, z której dane muszę przekopiowywać do zewnętrznego pliku excela, i tak jakieś kilknaście/dziesiąt razy co tydzień, co jest żmudne i głupie. Napisałem więc za pomocą internetu skrypt w #javascript, który mi wyszukuje te konkretne dane i gdy kliknę button, przeglądarka mi je wyświetla funkcją > alert(zbiorczazawartosc);
Na tym etapie wszystko gra i tak ma być.

Żeby mi to działało, chciałem z tego zrobić rozszerzenie do Chrome i niestety na tym etapie przestaje już działać. Mam dodany do belki przeglądarki przycisk, po którego naciśnięciu rozwija się jakby kolejne okienko picrel i tam mam mój przycisk "dziej się!". Niestety nic się nie dzieje jak go naciskam.

Chrome informuje mnie o następujących błędach:

Refused to execute inline event handler because it violates the following Content Security Policy directive: "script-src 'self' blob: filesystem:". Either the 'unsafe-inline' keyword, a hash ('sha256-...'), or a nonce ('nonce-...') is required to enable inline execution.

Kontekst
zepsute2.html

Zrzut stosu
zepsute2.html:12 (funkcja anonimowa)

12 DZIEJ SIĘ!_

Czy ktoś mógłby naprowadzić mnie co robię źle? Dla Was to na pewno banały, dla mnie myślałem że też będzie łatwe, a niestety przerosło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz W.....t - Mirki z #programowanie mam pytanie. Uprzedzam, że programować nie umiem, la...
źródło: comment_tu4mR3rchyfapbTDftFE99shV2VJknet.jpg
  • 4
@TeflonDon: Fakt, jest to jakiś kierunek. Wywaliłem funkcję z tego .htmla i wrzuciłem do pliku .js gdzie mam resztę funkcj i... wprawdzie jeszcze nie działa tak jak gdy nie robiłem z tego rozszerzenia do Chrome, ale przynajmniej ma już błędów :D
Będę kombinował dalej.