Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś smartwatcha. Na ten moment najbardziej zainteresowały mnie Watch GT i Watch GT2. Zastanawiam się jednak czy warto inwestować w nowszą odsłonę. Od strony wizualnej oba są spoko. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną będę raczej ograniczał się do spacerów, wędrówek po górach czy jazdy na rowerze (wraz z zapisem trasy). Co do powiadomień to czy na obu widać kto dzwoni i kto co napisał np. na Messengerze? Będę wdzięczny za pomoc.

#huawei
#smartwatch
  • 3
@lgc89 miałem huaweia watch GT, sprzedałem po tygodniu. Zaletą wyświetlacz i czas pracy na baterii. Poza tym to raczej opaska fitnesowa a nie smartzegarek. Powiadomienia przychodzą, ale nie możesz na nie odpisać. Popatrz już lepiej w stronę amazfitów.
@lgc89 najbardziej wkurzał mnie chyba brak możliwości personalizacji, mocno ograniczona liczba tarcz, w always on display raptem dwie analog i cyfrowa. W innych zegarkach można ustawiać nawet nasilenie wibracji, tu tego nie ma.
System ładowania też był irytujący, jest dedykowana magnetyczna ładowarka na piny. W razie wyjazdu musisz ją mieć, nie naładujesz go bezprzewodowo.
Najlepiej idź do jakiegoś sklepu i go pomacaj żebyś się nie zawiódł.