Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8296
Rok spędzony na codziennym podłączaniu żywienia, gdzie każdy zbędny ruch groził wprowadzeniem bakterii wprost do serca. Rok spania tak, żeby słyszeć w każdy ruch, bo młody mógł się zakręcić w kabel od żywienia, urwać go i zamiast się pożywiać, to krwawić po cichu (pic.rel. w komentarzu). Rok zmuszania do jedzenia, pilnowania, żeby nie wyrwał cewnika, codziennego ważenia, i praktycznie braku wolnych wieczorów, bo przy każdym ruchu biegło się sprawdzać, czy nic nie uszkodził.

I po roku w końcu koniec, jelita zregenerowały się na tyle, że radzi sobie bez żywienia. Mirko #pijzemnokompot a ja idę szukać whiskey godnego takiej okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)

#dzieci #zdrowie
fortySeven - Rok spędzony na codziennym podłączaniu żywienia, gdzie każdy zbędny ruch...

źródło: comment_NT2GfvgGcFRzUB2brAVyVb7QWsq0RRIZ.jpg

Pobierz
  • 261
  • Odpowiedz
@fortySeven: Strasznie wczoraj zachlałem. Paliłem blanty do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w rurze ale i tak wstawałem do młodego w nocy 10 razy. Teraz mnie krzyż #!$%@?. Trochę się przespałem, na zmianę z żoną, ale musiałem wstać znowu rano bo mam obowiązki. Mam dziecko na podłączonym żywieniu. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się ma chore dzieci, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać
  • Odpowiedz
@fortySeven: nie wiem czy przeczytasz, bo komentarzy i tak jest nawalone, ale jestem pod wrażeniem i bardzo podziwiam poświęcenie. Rodzic dla własnego dziecka jest w stanie zrobic cholernie dużo, żeby dziecko miało jak najlepiej. Pozdrów też Żonę
  • Odpowiedz
@fortySeven Będziecie musieli dostarczać mu większe porcje pożywienia? Zróbcie mu za jakiś czas badanie witamin i minerałów, szczególnie b12, które bardzo zależy od jelita. Możliwa jest anemia z powodu jej niedoboru.
  • Odpowiedz
@fortySeven: ja w wieku 9 miesięcy miałem zwężenie dwunastnicy do jelit i byłem karmiony przez rurkę w nosie. Pamiętam opowieści rodziców. Leżałem na stole w Centrum Zdrowia Dziecka. Mam w albumach nawet zdjęcia gdzieś. Przykry widok, że urósł taki chłop XD

POWODZENIA MORDO!
Nie zakładaj mu konta na wykopie
  • Odpowiedz