Wpis z mikrobloga

Sprzedalem na olx dziesiatki rzeczy i może ze dwa razy ktoś kulturalnie zadzwonił, umówił się , przyjechał i zapłacił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zawsze 100 obserwujacych, 50 wyswietlen telefonu , jakies pierdoły w prywatnych wiadomościach , umawianie sie i nie przyjezdzanie. Juz przez telefon po glosie rozpoznaje czy ktoś przyjedzie. Ostatnio byłem umowiony z panem który był tak najarany na produkt, juz do mnie jechał ale cos nie dojechał. Dobrze przeczuwalem bo i tak mnie w domu nie bylo od tygodnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tymczasem olx wrzuca limity darmowych ogloszen i teraz za wystawienie jakiejś pierdoły muszę zapłacic 5zl. Kiedy to wreszcie upadnie. Serwis pełen starych szmat za 20 zł i atencjuszek z instagrama a w opozycji klienci targujący się o 5zł. Normalnego produktu nie sprzedasz zapomnij chyba że za przyslowiowe 20zl. Cierpliwy ten kto sie przekopie przez madki z bombelkami.
#olx #allegro
  • 7
@PancakeV: Mam na każdym ogłoszeniu po 20stu 30 stu obserwujących. Sprzedam to coś a ci nadal nawet po 2 miesiącach obserwują. Myślałem że to handlarze ale to raczej jakieś boty robią to. Tak samo ludzie do mnie dzwonią a mam zero wyświetleń telefonu. Kiedyś przeceniłem z 300zł na 5 zł. I napisał do mnie tylko koleś jakie parametry ma ten lapek i3 Myślę że mam rodzaj Shadow bana. Bo nic nie