Wpis z mikrobloga

Mireczki rejestrował ktoś z was pojazd w miejscu zamieszkania, a nie meldunku? Mam tablice z miasta w którym mieszkam ale meldunek w dowodzie mam z wioski obok, a mógłbym oszczędzić pieniądze za nowe tablice. Nie robią problemów w urzędach? Jak sprawdzą gdzie mieszkam?

#rejestracjapojazdu #motomirko #siedlce
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ddk15: musisz mieć jakiekolwiek potwierdzenie zamieszkania. Przerabiałem to. Babka mi podaje, że musi pod meldunkiem, byłem przygotowany i prawo o ruchu drogowym mówi, że rejestruje się do miejsca zamieszkania. I potem definicja miejsca zamieszkania z 1964r.
via Android
  • 0
@villager opłacam tylko rachunek za komórkę w którym mam wpisany meldunek, a teoretycznie mieszkam u matki a tak na prawdę to mieszkam u różowego w jeszcze innej miejscowości to już w ogóle mix XDDD dobra coś wykombinuje już wiem czego mam szukać dzięki!
via Android
  • 0
@baszmar spróbuję zarejestrować bez dowodu na zamieszkanie, jeżeli nie przejdzie to poczekam na następną fakturę za telefon bo zmieniłem już adres ewentualnie zmienię w banku
@soadfan
@ddk15 Jak zechcą być złośliwi to jeśli będziesz się upierał co do zamieszkiwania w innym miejscu niż meldunek to zawiadomią odpowiednią gminę o fikcji meldunkowej i będziesz miał postępowanie w sprawie wymeldowania z urzędu ;) oczywiście nie sądzę żeby im się chciało ale wykluczyć nie można.
via Android
  • 0
@KasparowGaming jeszcze nie byłem tego załatwiać. Pewnie w tym tygodniu to załatwiać będę. Co do rejestracji to wszędzie tak jest z powodu koniecznego miesięcznego okresu na rejestrację pojazdów. Ale dopóki nie dostaniesz miękkiego dowodu i nowych tablic możesz jeździć na starych - nie zdajesz ich przy składaniu wniosku