Wpis z mikrobloga

No i szczur uwalił egzamin teoretyczny.
Kilka dni temu:
"co ja nie zdam? Pewnie, że zdam. Nie takie rzeczy się zdawało"
dzisiaj....
"poległem na takich prostych pytaniach. Jak jeszcze raz nie zdam to już nie podchodzę. Sprzedaje poldka - kasa na cele charytatywne i koniec"
xD
Z tą sprzedażą poldka oficjalne oświadczenie xD
Ojejku stres go zeżarł. Chłop 30 lat i stres go zeżarł na jakimś gówno teście.

Jest też pewien plus.
@abralinc Serio nie zdał testu?? Ten podpis pod jego filmem - myślałem, że to kolejny clickbait .. ale serio ku... NIE ZDAŁ teoretycznego ?! xD Ja #!$%@? przecież to jest karuzela śmiechu. Ja zdawałem prawko 15 lat temu i nie wiem czy od tego czasu coś się zmieniło w stopniu trudności tego testu, ale teoretycznego nie zdawali naprawdę DEBILE. To się trzeba było naprawdę wykazać inteligencją dżdżownicy, żeby nie zdać. Pamiętam, że
@abralinc Serio nie zdał testu?? Ten podpis pod jego filmem - myślałem, że to kolejny clickbait .. ale serio ku... NIE ZDAŁ teoretycznego ?! xD Ja #!$%@? przecież to jest karuzela śmiechu. Ja zdawałem prawko 15 lat temu i nie wiem czy od tego czasu coś się zmieniło w stopniu trudności tego testu,


@Bandurek: Jak zdawałem lata temu na starej wersji to zawsze zaliczałem te testy teoretyczne, teraz ani razu nowej
@abralinc: ja już pisałem wcześniej że jego lamienie w gierkach nie wróży dobrze na przyszłość xD niedawno oski po dwóch godzinach grania w gta nadal wciskał kwadrat (skok) zamiast trójkąta chcąc wsiadać do samochodów, bo podobno tak sie przyzwyczaił poprzedniego dnia w scarface xD a teraz gadka jak to go pokonał inny interfejs przy egzaminie teoretycznym xD
@abralinc: Mam prawo jazdy od prawie 15 lat - zdawałem wg. tzw starych zasad. Dzisiaj czekając w długiej kolejce odpaliłem sobie 3 różne egzaminy on-line wszystkie zdane na 73/74 pkt. Za każdym razem mieściłem się w 12 minutach. Trzeba się naprawdę starać żeby tego nie zdać.