Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: zalezy jakim samochodem. jak masz prostą szybe z tyłu, prostopadłą do podłoża jak w cc/matizie to widac zajebiscie wszystko, jak masz pochyloną to faktycznie percepcja jest dosyć zaburzona i trzeba wystawiać łeb przez okno. no chyba że jesteś bogaczem i masz te czujniki parkowania tssss
  • Odpowiedz
@Ice_Cube @Gordoniasty: Gdzie dwóch polaków tam trzy zdania. Jeśli bezpieczniej jest popatrzyć (duża szyba z tyłu) to zawsze lepiej z tego skorzystać. Jeśli tej widoczności brak to pozostają lusterka ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli coś komuś nie pasuje bo np. tak nie wypada/on robi inaczej. To niech się zdrowi #!$%@? w łep. Pozdrawiam: kierowca z wieloletnim doświadczeniem. Jak coś chcecie wiedzieć to pytajcie.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: nie zdałam go, bo trzymałam kierownicę jedną ręką xD A teoria nie jest taka prosta, bo masz przynajmniej 10 pytań o alkohol, co dla mnie absystentki bez przygotowania było mega trudna xD
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: nie, jedna reke na kierze nijak ma sie do reszty. Z pytan to było jeszcze czym jest "tailgating" czyli cos, czego w Polsce jeszcze nieodkryli, ze moze zagrazac zyciu na drodze, a z alkoholowych porownanie co ma ile alkoholu, lampka wina, pwio i ileśtam tam whisky...
  • Odpowiedz
@apee: 1. Jest teraz bardzo dużo aut o gabarytach fiata 125.
2. Nikt nie jest zmuszony aby do końca życia cofać patrząc przez ramię. Dobry kierowca patrzy w lusterka/przez ramię w zależności od sytuacji/auta które prowadzi.

jak gapisz się przez ramię do tyłu, to nie kontrolujesz przodu.

3. A jak patrzysz się do przodu, to nie kontrolujesz tyłu? xD
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: tylko i wyłącznie patrząc do tyłu no chyba że się trafi auto z #!$%@?ą widocznością... a później dziw że ludzie tak ciulowo parkują tyłem albo cofają ryjąc po wszystkim xDDD
  • Odpowiedz
Z pytan to było jeszcze czym jest "tailgating" czyli cos, czego w Polsce jeszcze nieodkryli, ze moze zagrazac zyciu na drodze,


@owocliczi a o zachowaniu bezpiecznej odległości słyszałeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gordoniasty: to mocno zależy od samochodu, bo w a4 b5 avant jak zrobiłem tak jak "twój stary" to miałem taką widoczność, że mogłem tym autem #!$%@?ć tyłem jakbym normalnie jechał do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc po prostu ta gimnastyka się opłacała, a już w a4 b8 w sedanie #!$%@? widać, więc po się się obrać, tym bardziej jeśli masz o 50% większe lusterka boczne?
  • Odpowiedz
@ditoski: jest subtelna różnica między tymi dwoma pojęciami. bezpieczną odległość możesz sobie interpretować na tysiąc różnych sposobów, siedzenie komuś na ogonie jest jednoznaczne. I chyba w Polsce tego nie rozumieją, bo przynajmniej kilka razy w tygodniu trafi się taki oszołom.
  • Odpowiedz