Wpis z mikrobloga

Mirki, znacie firmę @XTREEMpl? Jęzeli nie, to macie niebywałe szczęście poznać polski januszex od zera.

Współlokator kupił u nich laptopa przez @allegropl - raty 0%.
Kupił 3 stycznia 2020 - wiadomo przed świętem 6 stycznia, więc liczył na paczkę najwcześniej po nim.

22 stycznia na fb odpisują, "Witam, z tego co widzę w systemie to księgowość otrzymała dyspozycję zwrotu środków do Pana." - kasy wciąż nie ma

Mamy 27 stycznia 2020:
- Laptopa nie ma
- zwrotu środków nie ma
- konto na #allegro zawieszone
- nie odpisują w dyskusji na allegro oraz email

także no. Super.

#pcmasterrace #oszukujo
M.....a - Mirki, znacie firmę @XTREEMpl? Jęzeli nie, to macie niebywałe szczęście poz...

źródło: comment_7hVxkUDWd8qlcoqy25RHc5AemfbPBbtm.jpg

Pobierz
  • 17
@Myszoskocznia: Sytuacja podobna do firmy co niedawno funkcjonowała i nawet na mirko się reklamowała.

Oferta była bardzo fajna ale po prostu w momencie wszystko spadło.

Czy to jest jakaś oznaka januszostwa - nie wiem. Bardziej mi to wygląda na sytuację "ostatni gasi światło" i nikt nie zdecydował się zostać z klientem.

Czy było jakieś ogłoszenie że zamykają biznes? Takie coś wypada przedstawić jak zrobił to z klasą sklep ESC.
@Myszoskocznia: Ostatnia nasza luźna współpraca z Xtreem była jakieś 7 miesięcy temu. Nie wiemy co obecnie dzieje się ze sklepem i za nikogo świecić oczami (lub wręcz odwrotnie - oczerniać) zamiaru nie mamy. Chociaż to prawda, że dostaliśmy pytania też od innych osób dot. tego sklepu w ostatnich dniach. Tak czy siak, jeśli zakup był przez Allegro to @Felonious_Gru dobrze doradził co najlepiej zrobić, jeśli kontaktu ze sklepem nie ma.
Nie wiemy co obecnie dzieje się ze sklepem i za nikogo świecić oczami (lub wręcz odwrotnie - oczerniać) zamiaru nie mamy. Chociaż to prawda, że dostaliśmy pytania też od in


@Myszoskocznia: kupowałem kiedys od nich za 7koła i wszystko było super więc jeżeli sklep upadł to wielka szkoda