Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem ze moja różowa #!$%@?ła mi rogów.
Z kolegą z pracy, żonatym, Turkiem, niższym od niej o prawie pół głowy.... czy można upaść jeszcze niżej....
już nie wspomnę o tym że mamy syna....
#wyznanie #przegryw
  • 59
  • Odpowiedz
@Feeder: Pozostaje ci tylko jedno. Ostudzić emocje, okazać jej pogardę a potem zrobić dokładnie to samo. Niech boli po równo.
I niech nie przyjdzie ci do głowy akt wybaczenia. Niech ladacznica zrozumie całą sobą, co #!$%@?ła.
  • Odpowiedz
  • 23
@KrolPrzegrywu: bije się z myślami że to tylko jednorazowy wyskok. Taki wygłup dla udowodnienia sobie że mogę, że inni facecie na mnie lecą, że jestem lepsza i powinnam dostać coś lepszego. Jednak wiem ze w tym szaleństwie jest jakaś większa intryga, że to nie zdarzyło się raz i że z czasem zacznie się zdarzać w sposób bardzo zaplanowany
  • Odpowiedz
  • 0
@Hohenheim: Wiesz ze bym chciał w tym wszystkim moc się zemścić, jednak to nie tylko kwestia moich chęci i możliwości co jej odczucia - dla niej była by to woda na młyn
  • Odpowiedz
@Feeder: Niezupełnie. Myśli zapewne, że ma nad tobą kontrolę bo jesteś wierny i pewny. Dzięki temu pozwala sobie na jakieś wyskoki. Jeśli zauważy, że obracasz się w towarzystwie koleżanek bardziej, niż by sobie życzyła to natychmiast zacznie inaczej śpiewać.
To tylko w skrócie przytoczona teoria #logikarozowychpaskow która wielokrotnie miała pokrycie w rzeczywistości.
Im szybciej to zrozumiesz, tym twój ból będzie krótszy i mniej odczuwalny. Czego ci życzę, bo #!$%@?ć można od
  • Odpowiedz
  • 0
@zelaznymezczyzna11: Akurat nie zgadłeś, bo znamy się od 18 lat, z przejściami, z przerwami, po drodze każde z nas jakoś próbowało sobie układać życie jednak finalnie 7 lat temu się zeszliśmy i od tamtego momentu byliśmy razem
  • Odpowiedz
@Feeder Skąd masz dowody? Zgromadź dowody i pokaż jej że wiesz. Gdybym ja był w twojej sytuacji to by mnie bardziej od zdrady zabolało z kim ta zdrada nastąpiła. Wyzwalbym ja od szmaty że się puszcza z kurduplem. Jak zdradzać to z ligą wyższa.
  • Odpowiedz
  • 17
@Hohenheim: Dzięki miras, wiem tylko spokój może nas uratować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tu masz trochę racji, mieliśmy kilka burz za sobą i to zawsze ja trzaskałem drzwiami to jednak po tym wszystkim to ja pierwszy dzwoniłem i pytałem czy chce się spotkać i porozmawiać spokojnie.

Jakieś 6-7 lat temu poznała jednego gościa, to był akurat czas jak zaczynaliśmy razem i go zfrendzonowała, jednak jakieś 3
  • Odpowiedz
@Feeder: Ja bym odpalił protokół #!$%@? to wszystko, zdrada to zdrada tego się nie wybacza, wierzę, że sobie poradzisz, jeżeli kochasz syna to teraz trzeba walczyć o niego, nie warto zajmować się osobą, która obiecała ci coś tak ważnego jak wierność a teraz cie zdradziła. Gdybym był na twoim miejscu postapilbym bardziej radykalnie ale wiem, że to jest scenariusz dla osób, które już mają wywalone na wszystko. Skoro masz syna i
  • Odpowiedz
  • 5
@Chlebek_Pyszny: @dzbanzyciowy: w tej chwili staram się ogarnąć z myślami, uspokoić się i pogodzić trochę z tym wszystkim. Jutro ma jakąś rozmowę o prace, a ze #!$%@? się nie jest choć się bywa, to już darowałem sobie dzisiaj.
Rano ona biegnie do pracy ja młodego odstawiam do przedszkola i potem po pracy wracam do domu, przy okazji dzwonię po moją mamę i teściowa jak przyjadą to babcie zajmą się młody
  • Odpowiedz