Wpis z mikrobloga

197775 - 13 = 197762

Kochani, szykuje się mała rewolucja na tagu.

Oczywiście, jeśli udacie się tutaj i na nią zagłosujecie

Rewolucja ma na celu uniknięcie błedów w liczeniu - będziemy wpisywać tylko przejechane kilometry, a skrypt niech liczy dystans do celu.

Aaaa, i wpis z #bikestats: Szamal

#rowerowyrownik
  • 145
  • Odpowiedz
@rmikke: Nie wiem kogo zawołać, nie dam rady przeczytać wszystkiego więc osoby odpowiedzialne za ten tag jak możesz zawołaj.

Ja bym zrobił to tak:

1.Dał skrypt w postaci wtyczki do przeglądarki która by isę integrowała ze stroną (dodatkowy przycisk na górnej belcez popup, nie
  • Odpowiedz
@rmikke: Chcecie zrobić mechaniz importowania do bikestats statów z wykopu ;O etc. ? Było by nieźle bo nigdy nie chce mi ise tam wpisywać danych. Trzeba by było przerobić strone ze statami i tam zrobić panel "zarządzania" Szkoda że endomondo nie oferuje żadnego API ale może inne strony dla bikerów mają i w miarę możliwości rozbudować to. Jakby co to jestem chętny do pomocy przy stronie etc. Oczywiście w miarę
  • Odpowiedz
@Erblej: Właściwie, to chcemy w drugą strone - z bikestats na wykop. Choćby dlatego, że bikestats puszcza RSS, ale mechanizmu do tworzenia wpisów z RSS nie ma i nie należy się spodziewać ;)

Z brakiem API w endomondo jakoś sobie pewnie poradzę za pomocą feeds43, pytanie natomiast, czy jest sens, biorąc pod uwagę liczne komentarze typu "endomondo mi się wyłączyło w połowie trasy". Skoro wpisy na endo są niepełne, to
  • Odpowiedz
@Erblej: Z bikestats na pewno nie wejdą bzdury. Z endo - zapewne dość często, bo endo samo bzdury produkuje. Jak będę mieć endo (pewnie po wakacjach), to zobaczę, czy da się to jakoś obejść, ale jak znam ideę endo, to wątpię. to będzie działać z endo tylko wtedy, kiedy użytkownik nie miewa problemów z liczeniem dystansu przez endo (szybki fiks GPS i brak problemów ze zdychającym telefonem/aplikacją).
  • Odpowiedz
.michalq


@rmikke: chyba w regexie nie uwzględniłeś znaków specjalny tj. podłogi ;) A już się bałem, że zostałem pominięty, uff...

Odejmowanie ręczne ma swój urok, dlatego sam zagłosowałem na pozostawienie jak jest, jednak zmiany mi nie przeszkadzają, tyle tylko, że teraz jesteśmy samo wystarczalni, a tak potrzebujemy bota.
  • Odpowiedz
teraz jesteśmy samo wystarczalni


@michal__q: Nie jesteśmy. Bot już jest i namawia do poprawiania wyników, jak ktoś coś spieprzy, a co jakiś czas koryguje aktualny dystans, bo mimo nukania część użytkowników nadal nie poprawia i błędy przenoszą się dalej. Bez bota, równik dawno utonąłby w dyskusjach, jaki właściwie jest prawidłowy wynik.
  • Odpowiedz
@rmikke: A musi być jednoznacznie określone czy z przecinkami czy bez ? jak ktoś będzie chciał dodać z to doda z, jak bez to bez. :> głos oddany ;)
  • Odpowiedz
@kAdi: Nie musi, ale to by było zmuszanie innych do liczenia od dystansu 123456,87, jeśli dopuszczamy również formę z samodzielnym obliczeniem. W sumie sześć znaczków więcej, ale ile dodatkowych mozliwości spieprzenia czegoś :D
  • Odpowiedz
Weźcie zagłosujcie tutaj, bo brak możliwości podejrzenia wyników, jak już się raz zagłosowało w ankiecie jest cokolwiek denerwujący.
  • Odpowiedz