Wpis z mikrobloga

197775 - 13 = 197762

Kochani, szykuje się mała rewolucja na tagu.

Oczywiście, jeśli udacie się tutaj i na nią zagłosujecie

Rewolucja ma na celu uniknięcie błedów w liczeniu - będziemy wpisywać tylko przejechane kilometry, a skrypt niech liczy dystans do celu.

Aaaa, i wpis z #bikestats: Szamal

#rowerowyrownik
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rmikke: @jestemrowerem: Bez obliczania po staremu (a - b = c) wygląda to słabo. A odnośnie ułamków, to moim zdaniem bez sensu, lepiej wyglądają zaokrąglone.

Tak swoją drogą, to wiele osób nie używa endomondo czy bikestats, tylko przepisuje z licznika rowerowego. Poza tym, wejście w swój trening i sprawdzenie wyniku przed wpisem to żadna filozofia ani wysiłek.
  • Odpowiedz
Tyle samo jest wyników ,7 jak i ,3 które zaokrągliasz w dół przecież xD


@jestemrowerem: Nie jest. Ja na przykład regularnie robię trasę 7,28 lub 12,3 - a w górę zaokrąglam sporadycznie.
  • Odpowiedz
  • 1
@rmikke:

@jestemrowerem: plus te wszystkie endomonda potrafią kłamać i na tej danej trasie inaczej zliczyc km. Np. do raz wyjdzie mi 7.20 innego dnia 6.78 a wg mapy 7.02. Nie chce mi się za każdym razem bawić w ulamki.
  • Odpowiedz
@rmikke: Jak nie ma się do wyboru tak/nie, to zazwyczaj ludzie myślą, że pole jest obowiązkowe. Tak jak jest z pozwalaniem na wysyłanie spamu często na stronach. Ja nie zaznaczyłem, bo jestem na Nie
  • Odpowiedz
@rmikke: @jestemrowerem: Jestem przeciwny wprowadzaniu teraz jakichkolwiek zmian, obecny sposób sprawdza się dosyć dobrze, a że ludzie czasem źle odejmą, no cóż i najlepszym się zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ułamki to zły pomysł, źle wygląda i będzie wprowadzał tylko zamieszanie.

Ogólnie jeśli miał bym brać pod uwagę jakieś zmiany, to tylko przy następnej edycji aby od początku je wprowadzić. Po prostu nie zmienia
  • Odpowiedz
@rmikke: @gaska: W wielu wpisach i tak trudno zweryfikować prawdziwość przejechanego dystansu. Do tego dochodzi niedokładność pomiaru. Jako że nie robimy tutaj zawodów, to ultrapoprawność byłaby przesadą.
  • Odpowiedz
@rmikke: @Migfirefox: Nie zagłosował przeciw ponieważ przy tak przy wynikach jest 100%.

No chyba że odejmujesz od głosów z pierwszego pytania i potem masz liczbę na nie. Lecz przecież ktoś mógł wcale nie oddać odpowiedzi na drugie pytanie a ankieta i tak by się zakończyła, czyż nie?\
  • Odpowiedz