Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem na świeżo z seansu no i tak średnio bym powiedział. To znaczy nie jest źle, ale po tych hurraoptymistycznych opiniach spodziewałem się dużo więcej. Nie wiem, może przepełniona sala i ciągłe odgłosy chrupania popcornu mnie wybiły z klimatu - na pewno będę musiał go powtórzyć w domu na spokojnie na słuchawkach. Taka Dunkierka (2017) dużo lepiej mi siadła i bardziej chwytała za gardło. Tutaj nie czułem tej grozy wojny, wręcz przeciwnie, wyczekiwałem tylko jak coś jebnie.
#filmy #film #kino #1917
  • 3
@Novameh: Dunkierka według mnie również lepsza, widać było większy rozmach, technicznie też lepsza aczkolwiek sama historia mnie nie porwała i rozumiem, że mogł ten film nudzić.
1917 według mnie nudnawe kino, technicznie nieczego zarzucić nie mogę, podoba mi się takie zmontowanie w jednym ujęciu, aktorsko bardzo ok, ale opowieść nie przukuwa do ekranu, zbyt kameralne to wszystko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Novameh: Dunkierkę oglądałem w IMAX i klimat wgiótł mnie w fotel. Widz był tam przytłoczony wojną mimo braku lejącej się krwi. W 1917 były super kostiumy (choć wkurzało mnie "samoczyszczenie się" munduru głównego bohatera), super były scenerie i prowadzenie kamery ale historia troche kulała i akcja nie trzymała mnie tak jak w Dunkierce.