Wpis z mikrobloga

@gardan: wiem że to nie moje, ale też kupiłem ostatnio na ali i powiem tak: nie dziwię się że ludzie kupują, bo wizualnie jak Lego, serio aż jest człowiek zdziwiony i się zastanawi za co Lego zdziera te kasę... ale po układaniu 2h myślałem że mi palce odpadną od dociskania/rozczepiania klocków, w Lego tej bolączki nie było. Ale chętnie zobaczę co powie kolega @huudyy po 4h składania?
@huudyy zapadają linka do tego zestawu bo takie maluchy są najlepsze, bo zamówiłem zestaw lepina dźwig lego 42009, o ile jakość klocków ok, to po złożeniu masakra, samo podwozie dźwigu może być o tyle ramię i cały system żurawia to porażka.
@Kamil10445: https://www.aliexpress.com/item/4000394126113.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.6e804c4dw1HcQa
@gardan: 2 tygodnie niecałe. Oprócz braku napisu Lego, to nie do odróżnienia na pierwszy rzut oka. Jak ktoś się zna, to zauważy różnicę, ale nie przeszkadza w składaniu.
@fizzly: no z 4h mi zeszły, z przerwami na kawkę i fajkę( ͡° ͜ʖ
@Qullion: 600? jakoś tak. Najczęściej kradną plany tzw. MOC i na ich podstawie to robią o ile to nie zżynki oryginałów.
@
@huudyy: wiem jak to działa tylko chciałem wiedzieć skąd ten model, czy to moc czy ich. Nie kojarzę takiego zestawu z lego.
Są własne pomysły, widziałem kilka, ale od 888. Jest nawet taki producent co robi samoloty wojskowe.