Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że od miesiąca użytkuję Galaxy Note 10 +. Czysty przypadek, wcale nie chciałem mieć androidka, ale znajomy sprzedawał w dobrej cenie, a ja akurat szukałem telefonu. Pomyślałem, że warto spróbować, cały czas czytam dyskusje na temat produktów samsunga, xiaomi i innych więc to świetna okazja do wyrobienia sobie zdania. No a wnioski mam następujące. #!$%@?. Przecież ten cały android nawet nie ma podjazdu do iOS'a. To wszystko wszystko jest tak nieintuicyjne, tak utrudnione jakby na każdym kroku chcieli Cię w*urwić. Synchronizacja z makiem czy apple watch'em nie istnieje, nie mam teraz iMessage - muszę wrócić na facebook'owego messengera. Ale to akurat najmniejszy problem. Przestałem wierzyć w to, że ktoś może kupować to w innym celu niż "szpan". I wcale nie chodzi mi o cenę, a o to że iOS jest mega przyjazny, łatwy i intuicyjny. Spytałem się kumpla co ma jakieś LG jak coś u mnie odpalić i nie wie, bo tam android wygląda zupełnie inaczej XD. Właśnie byłem w podróży pociągiem, rozładował mi się telefon więc pomyślałem, że podłączę ładowarkę i słuchawki. No, już #!$%@?. Jedno wejście na to i na to, zapomniałem. Dobrze, że miałem chociaż przejściówkę to sobie później mogłem posłuchać muzyki. Średniowiecze.

#apple #android #smartfony #technologia #telefony
c.....i - Tak się złożyło, że od miesiąca użytkuję Galaxy Note 10 +. Czysty przypadek...

źródło: comment_cA1HBjgj7YASvP1SfuRvRl192Wqkix9l.jpg

Pobierz
  • 60
@chianski zgadzam się, ten android to chyba dla biedoty umysłowej jest. Tu nawet można jednocześnie podłączyć słuchawki i ładować telefon. Nie wiem jak tak można żyć. Leć w gorące bo dobrze prawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk