Wpis z mikrobloga

@no_wlasnie: ostatnio z chrześnicą gadałem jak byliśmy na jakiś urodzinach i ona mi mówi że chciałby do Krakowa pojechać na zjazd friza, ku*** co za autorytety te dzieciaki mają, dziewczynka kilka lat.Największy syf jak najwyżej, jak ciekawy kontent to nawet do 100k subów nie dobrną.
  • Odpowiedz
@no_wlasnie: wymiana pokoleniowa zaszła. Dzisiejsze dzieciaki do pewnego wieku siedzą w tym non stop i chłoną te gówna.

Pamiętam jak cisnąłem z Kwiatonators, dzisiaj uważam że w porównaniu do tych pajaców z YT to typ chociaż coś sobą reprezentuje...
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: smiechem zartem ale friz robi jeden z najlepszych i najmniej szkodliwych kontentow na polskim yt. Jakbym mial dzieci to wolalbym zeby ogladali friza niz jakiegos kruszwila czy inne rakotworcze gowno.
  • Odpowiedz
  • 115
@no_wlasnie jaki odbiorca taki kontent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
10 lat temu ich rówieśnicy chodzili do kina na "władców much" i rzucali bezbeckimi tekstami udając głos Czesia. Dzisiaj się tego wstydzą i ci obecni też pewnie będą. I tak się kręci ta karuzela #!$%@?
  • Odpowiedz
@no_wlasnie: o nie, ktos oglada cos co co mi sie nie podoba, az napisze o tym na mikro. wyjmij kija z dupy. bardziej szanuje tych youtuberow niz takich placzliwych wykopkow bo oni robiac cos co lubia zarabiaja kupe forsy
  • Odpowiedz
@AAROSHE: raz na jakiś czas wchodzę w filmiki na czasie, w najnowszym filmie dał link polecający revolut i chce zarobić na każdym, kto założył z tego linku konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) nienawidzę takiego żebractwa
  • Odpowiedz