Wpis z mikrobloga

@totalski: moich dwóch znajomych jezdzi rejsowymi i miejskimi, inny ma kilka swoich autokarów, po prostu musisz być niespotykanie spokojnym człowiekiem, mieć na wszystko i wszystkich #!$%@?, lata doświadczeń z debilami sprawiły że mają bardzo grubą skórę, do tego słuchawki dokanałowe w uszach i bardzo sobie chwalą. Ja się nie pcham bo prędzej czy później któregoś pijaka albo śmierdziela bym wykopał
  • Odpowiedz
Ja się nie pcham bo prędzej czy później któregoś pijaka albo śmierdziela bym wykopał


@SzalonyBusiarz: na chwilę obecną, z nerwami zdewastowanymi obecną robotą a zwłaszcza gonitwą z tachografem, ekodriwerami, #!$%@? blokującymi ruch i przyśpieszającymi gdy ich wyprzedzam, myślę że jednego dnia bym autobusem nie przejeździł. Bo w kabinie wkur* się, ale nic nikomu do tego. A w autobusie prędzej czy później bym zwyczajnie przypieprzył w czajnik aż by sie woda zagotowała.
  • Odpowiedz
@totalski: eh te ekodrajwery, wczoraj jade i przepuszczam ziomeczka, LLU to pomyslalem ze zaraz zniknie przedemną na odcieciu 92 jak to lataja z tamtych rejonów, a ten #!$%@? 73 przedemną sie toczył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz