Wpis z mikrobloga

  • 501
Wszystkim nagle obudzonym prawakom i symetrystom którzy wreszcie widzą jaką autorytarną mafią o sowieckiej mentalności i bolszewickich metodach jest partia rządząca pragnę przypomnieć, że powinniście spuścić głowy i przeprosić Gazetę Wyborczą, która przewidziała to wszystko już lata temu.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #bekazpolakow #populizm
Majk_ - Wszystkim nagle obudzonym prawakom i symetrystom którzy wreszcie widzą jaką a...

źródło: comment_TjorzbaHYz5HamrnDY1xP3N3ruyZp5vI.jpg

Pobierz
  • 73
Czyli nie przewidziała. Już krzyczy po fakcie, więc do budy pisoeska szczelaczko.


@Volki: ...?

Matole, jak mieli to przewidzieć?
Przepis, który na to pozwalał został zgłoszony na posiedzeniu komisji, nie było go w projekcie ustawy. Opisali go jak tylko się pojawił, głąbie.

Czego nie przewidzieli to tego, że są jednostki takie głupie jak Ty. Jednostki tak skundlone jak Ty.
Czego nie przewidzieli to tego, że są jednostki takie głupie jak Ty. Jednostki tak skundlone jak Ty.


@GordonL: Muszę przyznać, że też się tego nie spodziewałem. Pisowska propaganda jest głupsza niż przewiduje ustawa (niekostytucyjna zrestą), a działa.
To jest największe zaskoczenie chyba z tego wszystkiego. Dalej trochę nie jestem w stanie w to uwierzyć, bo to wierna kopia propagandy ruskiej, która zawsze była dla mnie dowodem durnoty ruskiego społeczeństwa. Teraz już
@GordonL

Matole, jak mieli to przewidzieć?

Matole, na tym polega przewidywanie. Jak zwykle belki w swoim oku nie zauważają.

PiS, PO - jedno zło.
@GordonL

Ty tego nie przewidziałeś.

Przewidziałem, bo nie głosowałem na nich, bo kłamali jak Biedroń. Wiedziałem, że posuną się do łamania Konstytucji jak PiS.

Nie

Tak.