Wpis z mikrobloga

@Pouty: Legalne nie jest bo nie ma homologacji. Dodatkowo te co podałeś to jakiś totalny szrot. Dobre żarówki ledowe niestety swoje kosztują i w 100 zł to nawet za jedną się nie zmieścisz. Lepiej dla Ciebie byłoby kupić np. Osram Night Breaker. Z nich będziesz dużo bardziej zadowolony niż z tego ledowego badziewia. No i nie musisz się martwić o legalność tego rozwiązania.
@Pouty:
Legalne nie jest. Miałem to przez chwilę w długich światłach, bo kupiłem samochód z takimi super LEDami. Świeci naprawdę mocno, ale na 100% będzie oślepiać. Z resztą dokładnie tak samo jak dokładany xenon w zwykłym reflektorze.
@Pouty: Oślepia. Ma za duży chip. Im mniejszy tym lepiej. Zależy też, czy masz soczewkę, czy tradycyjny reflektor. Lepiej z reflektorem to działa, a przy soczewce jest kaszanka. Nie rażą co prawda, ale robią się duże martwe pola w snopie światła.
Dobre żarówki ledowe niestety swoje kosztują i w 100 zł to nawet za jedną się nie zmieścisz.


@Arczi256: Gówno prawda, wyprodukowanie pary takich żarówek kosztuje ~10zł, a cała reszta to marża, która nie ma wpływu na jakość.
@dict: Pracujesz w fabryce, że wiesz czy tak sobie piszesz bo tak ci się wydaje?

Dodatkowo twierdzisz, że wszystkie w produkcji kosztują tylko 10zł a reszta to wymysł sklepów? xDD
No to chyba nie widziałeś, żadnych testów na necie...
@Arczi256: Pracowałem 2 lata jako inżynier w firmie projektującej i produkującej oświetlenie LED dużych mocy. No to pokaż te testy. Widzę, że kolega z tych, co lubią być w dupolca zapinani bez wazeliny.
@dict: Cena żarówek nie zależy od jakości czipów ani użytych rozwiązań technologicznych? Oglądałeś test który podałem kilka komentarzy wcześniej? Podejrzewam, że ci goście z YT znają się lepiej od nas obu razem wziętych.