Wpis z mikrobloga

Czuje się oszukany, nie dostałem żadnej postaci z żółtego bannera (°° Niby powinienem się cieszyć też z tych dropów bo z healerami u mnie kiepsko, no ale chętniej bym przygarnął taką Siege czy Texas, ba nawet Platinum bym nie pogardził, a tu takiego ()
Ale tak pomijając aspekt mojego szczęścia to w sumie fajnie to rozwiązali, że na co dzień człowiek robi zwykłą rekrutację dostając średniaki, a w międzyczasie może odkładać dwie inne waluty i używać ich gdy się zmienia banner pool i dzięki temu mieć wtedy gwarantowane 5-6 gwiazdkowe postacie. Pozostaje jedynie kwestia jak będzie teraz z szybkością zdobywania tych wszystkich walut, jak już się skończyły początkowe boosty ¯\_(ツ)_/¯

#randomanimeshit #anime #arknights #amiya
Pobierz
źródło: comment_VggdoHzcwy9BwSpCnFrPTm4wWJbMHFUL.jpg
  • 14
@Hajak: mi się już chyba wszystkie boosty pokończyło bo zebranie czegokolwiek idzie jak krew z nosa xD odpluć odpukać mam chyba dość dobry skład i pozostaje tylko levelować ich na elity i do przodu. Nie rozumiem czemu snajper Platinum jest tak polecana na necie (z Twojego posta też wywnioskowałem, że na nią liczysz) Meteor i Jessica są chyba co najmniej równie dobre. Całe sanity przeznaczam teraz tylko i wyłącznie na grindowanie
@KuroKitsune: Pewnie za sprawą jej drugiego skilla jest polecana, ale w moim przypadku liczę na nią bo jedyni snajperzy na jeden cel jakich mam jako tako wylevelowanych to Jessica i Kroos, więc trochę słabizna. No ale faktem jest ze i ja mam problem z levelami postaci, chyba trochę za dużo jednocześnie na początku levelowałem i puf główny skład jedynie elite1 15-30lvle :C
@Hajak: Wlaśnie przed chwilą wbiłem ją na maxa bez elite - i jasno widać że jest gorsza od Jessici :) może gdy na którymś tam poziomie elitarności wejdzie jej ten drugi skill będzie lepsza, nie wiem xD póki co mam 3 elitarne jednostki, wszystkie na fulla, ok. 3 następne w kolejce ale najpierw chcę wszystkie ciekawe które mam wylevelować na maxa żeby ogarnąć w kogo warto dalej inwestować ( ͡°
@Avogadrus: Ta niby trzech na raz leczy, ale nie wiem jak to się faktycznie rozdziela, czy jej atak przez trzy, czy też każdemu z trzech 100% ataku, przekonam się w praktyce :) w przypadku tych casterów leczenie 3 na raz się mega przyda bo straszne sputoszenie robią xD
@SandalzJezusa: czyli healerzy którzy leczą pojedynczą jednostkę wyraźnie więcej leczą za jednym "strzałem"? to w sumie logiczne ale ciekawi mnie jaka jest różnica:) mniej więcej 1/3 na jedną jednostkę tego co by zrobił healer pojedynczy?:)