Wpis z mikrobloga

@Bananowy_Kochanek: axelio będzie mógł wyrywać laski na samochod :) wreszcie będzie mógł posuwać laski na tylnym siedzeniu. Ruchałem kiedyś po same jaja fajnego byczka na tylnym. Ach czasy takich aut już nie wrócą. Dziś szkoda byłoby mi tapicerki :p
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89: czekoladę na kiju zostawiają tylko baby, bo nie potrafią się do analu poprawnie przygotować.
A powracając do tematu: czego to oskarek nie wymyśli, aby się odmłodzić? Zazdraszczam, bom już sam cały łysy, ale ciekawe czy oski wyrwie jakąś młodą cipcię ba tę grzyweczkę?
  • Odpowiedz