Wpis z mikrobloga

Ludziska. Bardzo ważna sprawa.. ja nie mam jak się skontaktować z nimi bo siedzę za granicą ale..trzeba się skontaktować z Jarkiem Kominem albo Fiodorem i bardzo ważną sprawę załatwić. Jeśli Konon nie wymelduje urzędowo szybko nitrocpuna to przy jakimkolwiek zdarzeniu czy ubezwłasnowolnienie czy też nie daj Boże prezydent odejdzie to Suchodolski będzie miał prawo dziedziczenia majątku !!!! Oczywiście będzie o tym decydował sąd ale będą brali pod uwagę majora. To jest wytłumaczenie dlaczego gej sradek i ta szmata monqa wzięli majora. Czekają aż coś się stanie z kominem i wtedy suchy będzie mogl przed sądem rościć prawa!!!! Zwróćcie uwagę że major się wyprowadził a Nadal jest zamwldowany i ani on ani monqa się nie kwapią żeby coś publiczne na ten temat powiedzieć !!!
#kononowicz #patostreamy
  • 26
@Kriss1918: Nie wiem czy jest o co walczyć. Ważne, żeby ćpun nie mieszkał tam póki krzysio misio żyje, to krzysiek dłużej pociągnie. Jak krzysio misio umrze a posiadłość przejmie jakiś ćpun czy menel to dalej będzie melina i będzie co oglądać. Jeśli natomiast posiadłość przejmie daleka rodzina krzysia misia czy skarb państwa to szybko pójdzie na sprzedaż/przetarg, budynek do wyburzenia i szkolna się skończy.
@Kriss1918: I skąd niby to wziąłeś? Nie jestem specem od prawa spadkowego, ale meldunek nie ma nic do spadku. Tak samo nie świadczy o prawie do własności mieszkania. Rościć może, ale na pewno nie ma żadnych praw. Jak sąd zobaczy jak się narkoman odzywał do Misia na filmach to na bank uzna go za osobę niegodną dziedziczenia. Odziedziczyć belweder może ewentualnie potomstwo sióstr i braci rodziców Konona w co wątpię. Najprawdopodobniej
@patryk-hukalowicz: nie do końca. W przypadku gdy nie ma spadkobierców bezpośrednich, sąd może podczas rozprawy przenieść część praw na innego zstępnego w tym przypadku Majora jeśli udowodni że mieszkał tam za zgodą Konona i dobrowolnie przez niego zostal zameldowany. Nie jest to rzeczą oczywistą i częstą aczkolwiek możliwa w polskim prawie
@patryk-hukalowicz @Kriss1918 Ja słyszałem o podobnym przypadku z życia wziętym. Był sobie staruszek, bezdzietny, miał jedynie daleką rodzinę a i tak był skłócony z tą jedyną daleką rodziną. Przychodziła do niego opiekunka za hajs. Po jego śmierci wymieniła zamki, sama zamieszkała czy wprowadziła lokatora z jej rodziny. Potem owa pani przejęła mieszkanie legalnie, sądownie, tłumaczyła na rozprawie, że chcieli wziąć razem ślub, załatwiła lewego świadka który to potwierdził, sąd uwierzył mimo olbrzymiej
@Kriss1918: Major, zstępny hahahha to dobre.

@jarokowa: Hmmm widzisz tylko, że zauważ, że oni dokumentują całe życie, jeżeli gmina się uprze, aby przejąć działkę to wynajmie dobrego prawnika który przedstawi filmy jak narkoman wyzywa Konona. A najprawdopodobniej po hipotetycznej śmierci Konona wszystko będzie nagrane jak szczur się stara o belweder. Zaraz jakiś okuratny widz dostarczy materiał dowodowy czarno na białym jak to dokładnie było. Konon to nie pierwszy staruszek, a
@patryk-hukalowicz: ja nie przeczę niczemu o czyþ piszesz.. i proszę bez wychodzenia mi tu z jakimiś śmieszka i wywyższaniem się. Pracowalem w administracji państwowej. Wiem co nieco jak to wygląda w naszym kraju. Zeeszta Na necie można znaleźć kilka uzasadnień wyroków sądowych w podobnych sytuacjach. Więc jest to mozliwe. Nie twierdzę że tak będzie... Pozdrawiam
@Kriss1918: No ja też zajmuje się administracją, aczkolwiek do specjalisty mi daleko. Aczkolwiek wstępni i zstępni to są pojęcia funkcjonujące tylko w odniesieniu do rodziny.

Zgadzam się, że w takich sprawach dużo zależy od widzimisie sądu. Aczkolwiek osobiście sądzę, że to zbyt nazwijmy to medialne osoby, żeby uzasadnić zasadność roszczeń szczura i jego opiekunów. Dodatkowo pamiętaj, że po Majorze na pierwszy rzut oka widać upośledzenie. Plus cała masa filmików jak on
@patryk-hukalowicz: jest to bardzo prawdopodobne to o czym mówisz. W każdym bądź razie chcialem tylko żeby Konon o tym wyraźnie się dowiedzial. Zresztą najlepiej będzie jeśli urzędowo wymelduje nitrocpuna jak najszybciej. W każdym razie bardzo zastanawiające było w tym poście że kozlat pytał się mnie - ile.. po czym za chwilę szybciutko usunął wpis.. tak jakby mi chciał zaproponować coś za milczenie i nie wtrącanie się w te sprawy
@Kriss1918: @patryk-hukalowicz: Ja się kompletnie na tym nie znam. Ale. Nie przeceniałbym popularności szkolniaków. To nie sa osoby publiczne sensu stricte. Wiekszosc ludzi jesli kojarzy to co najwyżej kandydature z 2006r ale to wiele nie zmienia. Widzowie tez na zapas nie beda sie rzucac z materialami i objasnieniami do materiałów, jako "widzowie" nie beda wiarygodni ani nie beda zadnymi świadkami. Ew. sprawa nie mialby nic z bycia "publiczna" czy dotyczaca