Wpis z mikrobloga

Mirki polećcie jakiś zestaw do monitoringu 10 kamer z zdalnym dostępem i zapisem na dysk. W poprzedniej pracy zawsze montowałem Axis ale to droższa sprawa, szukam czegoś tańszego. Hikvision polecacie? Montowałem tylko kamery IP czy zwykłe analogowe się do czegoś nadają? W pracy koledzy mówili że testowali jedne i straszne badziewie które zamula #cctv #monitoring
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StanislawAniol: @plazma: te kamery dahua moge podłączyć pod obojętnie jakiś dysk w sieci podłączony pod internet i już będę mógł skonfigurować zdalnu dostęp do kamer czy trzeba mieć rejestrator dahua?
W axisie tylko się to przypisywalo do konta Axis na stronie i wszystko ładnie chodziło
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eplan: tak, pisałem o kamerze IP zasilanej przez POE, łączysz przewodem z rejestratorem i działa od strzała. Nie wiem czy jest opcja bez rejestratora, może ktoś robił w ten sposób i się wypowie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eplan: nie musi być to ta sama firma ale słyszałem, że lepiej mieć kamerę i rejestrator tej samej marki bo nie ma wtedy sytuacji, że rejestrator nie obsługuje jakiejś funkcji kamery.
  • Odpowiedz
  • 0
Ja mam Hik Vision i jeszcze bez rejestratora, ale obraz nagrywają mi na karty SD. Na początek wystarczy..., ale w planach mam zakup rejestratora, którego zamontuję do szafki rack
  • Odpowiedz