Wpis z mikrobloga

Ta misja by zrobić 5 ace'ów była jedną z bardziej irytujących w tej operacji. Presja z tyłu głowy, że musisz zdobyć killa zanim zrobi to Twój teammate jest straszna. Biegam jak szaleniec za fragami i padam pierwszy.
Styl totalnie spoza mojej strefy komfortu, ale przecież nie będę ryzykować że ten random co mi go dobrało zrobi pierwszy entry i dla mnie to runda mniej do wykonania misji, nie?
#csgo
  • 12
@P4tryxus: Chętnie bym spadł do jakiegoś golda, bo tego wingmana to praktycznie nie gram.

@Arcyksienciuniu: Gram misje tylko by dropa dostać. Zazwyczaj to z godzinka max i masz itemy. Wczoraj zrobiłem dwie może w 20 minut i z takim nastawieniem wjechałem w wingmana. Po piątym rage quit.
@PSNVP: MVP na mmie było w zeszłym tygodniu. W tym jest 5 ACEów.

@Arcyksienciuniu: Tylko w tych misjach na wingmanie czułem irytacje, a tak to mi się wszystkie podobały. Luźne mam podejście do tego trybu i uważam, że Valve trochę marnuje jego potencjał. Wolałbym robić po 6 misji w tym trybie, niż cokolwiek na casualu.
@botaz: ja nie wiedziałem, że to tylko mołotowy. i sobie pomyslalem, że to nalicza po meczu bo by zdradzało w sumie czy ktoś jest w miejsówce jakby nagle naliczyło( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja chce diament. a misje w sumie proste tylko serwery z dupy. na casualu się prawie dla mnie nie da grać. bo mi się postaci przemieszczają jak zaczynam szczelać. takie out of sync uczucie.
a