Wpis z mikrobloga

Była taka szara myszka w szkole mojej (moje wpisy o niej 1 2 ) To wyobraźcie sobie, że dziś widziałem ją z tym samym normikiem... Przytulali się, wyglądali na szczęśliwych. Cóż... Przespałem swoją szanse, ryczał przeciez nie będę. W sumie nie zabolało mnie jakoś mega, troche smutno było mi ale to zrozumiałem, nie dla mnie myszka. Trudno się mówi a im szczęścia życzę.
#przegryw #szaramyszkadlaanonka #zwiazki #rozowepaski
shakerrti1 - Była taka szara myszka w szkole mojej (moje wpisy o niej 1 2 ) To wyobra...

źródło: comment_cA2vyc2Dq6gPspoysoLLrFot5Cr5Va26.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shakerrti1: a babe pewnie sobie kiedyś znajdziesz. Chociaż ostatnio strasznie dużo facetów nie rucha, ale w związkach nie masz samych chadów. Jest dużo par gdzie chłop ma brzydki ryj, a kasy sporo też ni ma
  • Odpowiedz
  • 0
@Dan188 Wiem, zdaje sobie sprawę, że mądrości z d--y jak bycie chadem i posiadanie kasy to jedyna szansa na ruchanie są wyssane z palca i większość Mirków sobie trolluje. Tylko nie rozumiem czemu ktoś ma zabierać całą nadzieję, wiedząc że to co piszą jest bzdura
  • Odpowiedz
@shakerrti1: Ja też nie wiem. Mi się wydaję, że niektórzy po prostu już tak pałają nienawiścią, że specjalnie zabierają nadzieję. No cóż różne są sytuacje bez powodu tej nienawiści w sobie nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz