Wpis z mikrobloga

@DrewnianaSzafka: serio, jakkolwiek osoba oceniająca sprawdzi Twoje podejście do tworzenia materiałów, zobaczy czy nie z------e z neta, porządek w pliku - szczególnie jeśli robota jest nie od A do Z, tylko przekazywana.
  • Odpowiedz
Z ciekawości, jakie zadanie? Mnie jak rekrutowali, miałem opakowanie zabawkowej plastikowej ciuchci dla dzieci zrobić, tez z przygotowaniem do druku, bonusowo zrobiłem im mockupy 3D, tez poprosili o otwarte pliki. I raczej nie HR decyduje o zadaniach, a manager, czy jak w moim przypadku Creative Director, bźdźągwy z HR mogą jedynie przekazać i pośredniczyć.
  • Odpowiedz
@Tomf: Tak, nastepnego dnia zadzwonili, zaczynasz w poniedzialek, bardzo nam sie podoba xD jako Packaging Designer, projektuje opakowania dla zabawek, prototypuje pudelka, ostatnio na przyklad pozbywamy sie plastiku z opakowan, wiec jest masa redesignu pudelek z plastikiem czy folia, tak by strukturalnie bylo ok. Czasem wskakuje do WebTeamu porobic bannerki, mailingi, plakaty i mase innych dupereli. Fajna firma, zaczalem w grudniu w zeszlym roku, 6go chyba, a ze loty do
  • Odpowiedz
@DrewnianaSzafka: Rozumiem. Masz strone/portfolio online? Kilka miesiecy temu szukalismy grafika, i pierwsze na co patrzyli, to strona i zrobione projekty, mi to pomoglo bardzo najwidoczniej, a strona byla taka o napisana na kolanie w sumie. Na rozmowe wydrukowalem czesc swojego dorobku, grafiki i zdjecia z jakis targow, opakowania jakie robilem dla poprzedniej firmy, kilka najwazniejszych i najwiekszych projektow; na A4, w folderze w foliowkach, nawet pokazalem im zdjecia na telefonie
  • Odpowiedz
@rgba Tak, za granica, najpierw Austria przez 3 lata, teraz od ponad dwoch jestem w Irlandii. Produkcyjnie - wszystko zamawiamy z Chin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz mamy luz, bo maja nowy rok. Co konkretnie robisz i czego szukasz? Czasem szukamy ludzi z zewnatrz do ogarniecia niektorych projektow lub czegos bardziej czasochlonnego, jesli ktos jest dobry, budzet mamy dosc obszerny ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Smythsik: Głownie obsługuje branże kosmetyczną. Drogi papier, opakowania z masą uszlachetnień albo eco-liney. Wolałbym coś w Polsce znaleźć ale bardzo chętnie zerknę na tą ofertę z Chin. A odnośnie współpracy pchnę ci na priva więcej info.
  • Odpowiedz
@rgba O, to interesujace; nasza siedziba jest w Irlandii, tylko zamawiamy glownie z Chin. Zdalnie tez z kilkoma ludzmi pracowalismy, takze odleglosc nie jest problemem. Zostaw info na pw, jak cos bedzie potrzebne i wpadniesz w profil, odezwe sie na pewno! Masz dostep do drukarni/pracowni, zeby przygotowac jakies prototypy? Tego glownie teraz szukamy, Chinese New Year, wiec mozemy sie troche bawic, a tutaj z drukarniami troche bieda.
  • Odpowiedz