Wpis z mikrobloga

@Kuciniak: Dlaczego więc za każdym razem wysuwany jest argument że jakiś jutuber zarabia więcej niż ktoś inny w rok. Że niby są lepsi od tego co zarabia 2,5k? Wiesz, że można zarabiać 2,5k i być szczęśliwym?

Ale wystarczy mi napisanie "p0lak" i już wiem z kim mam do czynienia.

PS. OP wstawił tylko obrazek w którym nic nie ma o zarobkach, ale wiadomo od razu trzeba poruszyć temat "p0lak zakolak
  • Odpowiedz
hehe haha hihi a te pedzlaki zarabiaja w dzien wiecej niz 99.9% p0lakow w rok


@KaskadaRezonansowa:
Chyba 0.01% z nich. Większość z nich nie zarabia nic. Taka sama sytuacja jak na YT. Czyli w sumie robią średnią ¯\_(ツ)_/¯. K---a jedni ich całkowicie lekceważą a drudzy myślą, że każdy z nich ma na pstryknięcie paluchami milion widzów.
  • Odpowiedz
ojj, dzieciaczki, skonczycie liceum, a potem studia, po ktorych wiekszosc z was czeka j-----e za grosze do smierci, to zaczniecie rozumiec, ze wszyscy ci celebryci i inne szambo to wbrew pozorom ludzie z glowa na karku ;))


@KaskadaRezonansowa: Z głową na karku to są ludzie budujący systematycznie pozycję zawodową, szkolący się w niszowej specjalizacji czy rozwijający własne przedsiębiorstwa.

Celebryci bazują na czymś chwilowym, ulotnym, zdani są na łaskę mediów i
  • Odpowiedz
@1788: Wierz dalej w swoje idealy. W ostatecznym rozrachunku liczy sie kasa, a ich robota jest pewniejsza niz niejednego specjalisty. Myslisz, ze oni nie rozwijaja wlasnych przedsiebiorstw i nie szkola sie w niszowej specjalizacji? Bo wedlug mnie tak.

A gdy juz fejm sie skonczy, wystarczy skorzystac z oszczednosci i wejsc w cos dzieki koneksjom (jesli ktos ma glowe na karku). Pomijajac juz twoje gdybanie, co ich obchodzi, ze ludzie maja
  • Odpowiedz